Bolesławieckie Święto Ceramiki 2014 – odwiedź stolicę ceramiki

Stolica polskiej ceramiki jak co roku zaprasza na największe i najważniejsze wydarzenie regionu, które jest zarazem symbolem uznania tradycji ceramicznej i świetnym sposobem na promocję miasta w Polsce i na świecie.

Przez 5 dni odbywają się liczne targi, pokazy i kiermasze. W tym roku spodziewanych jest ponad 100 wystawców z Bolesławca, z innych regionów kraju i zagranicy, będą oni prezentować i sprzedawać wyroby ceramiczne użytkowe, artystyczne oraz biżuterię. Powstanie Miasteczko Animacji Ceramicznych gdzie odbędą się pokazy toczenia na kole i malowania form ceramicznych, każdy też będzie mógł wykonać samodzielnie ceramiczne naczynie. Podczas święta odbędzie się Parada Glinoludów, prezentacje umalowanych postaci – „Zdobinek”, wspaniałe widowiska artystyczne, liczne koncerty polskich gwiazd estrady, giełda staroci a do tego nie zabraknie dobrej kuchni.

Kiedy: 20-24.08.2013
Gdzie: Bolesławiec

Opublikowano:

Autor:

Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacja to performance marketing oraz e-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się nowymi technologiami i postępami w badaniach kosmosu.


Oceń artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *