30 lat na scenie – Ich Troje w Kołobrzegu

Chyba nie ma w Polsce człowieka, który nie znałby twórczości Michała Wiśniewskiego i reszty zespołu Ich Troje. W tym roku mija 30 lat, odkąd wokalista postawił swoje pierwsze kroki na scenie. Szybko ten czas mija, prawda? 

Jedną z najciekawszych atrakcji tego koncertu jest fakt, że Ci którzy zdecydują się nabyć bilet VIP Backstage Pass będą mieli możliwość zjedzenia wspólnej kolacji z całym zespołem! Dla fanów ta musi być bardzo kusząca.

Co usłyszymy?
Nie zabraknie hitów, które są znane każdemu z nas: “A wszystko to, bo Ciebie kocham”, “Zawsze z Tobą chciałbym być”, “Keine Grenzen”, “Wypijmy za to”, “Babski świat” i wiele, wiele innych utworów.

Kiedy: 18 lipca 2018 godz.20:00

Gdzie: Kołobrzeg, ul. Fredry 1

Ceny biletów: od 29 zł do 99 zł. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.

Na takim koncercie warto być, w końcu przywodzi ona na myśl miłe wspomnienia dawnych lat, a niektórym przypomina nawet lata wczesnej młodości. Na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego z nas.

Opublikowano:

Autor:

Studentka ekonomii. W Noclegowo od ponad roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *