XI Festiwal Kultury Żydowskiej 2014

To festiwal odkrywający bogactwo i różnorodność kultury żydowskiej. W jego ramach mieszczą się imprezy o rozmaitym charakterze. Pikniki, spacery śladami kultury żydowskiej, koncerty, wieczorki poetyckie, spektakle i wernisaże. Udział w większości wydarzeń jest bezpłatny.

Na festiwalu zagoszczą polscy i zagraniczni artyści. Jednym z najważniejszych punktów XI. Festiwalu Warszawa Singera będzie polska premiera spektaklu “Robot Planet” w reżyserii izraelskiego twórcy Shmuela Shohata. W cyklu “Mistrzowie czytają”, czyli czytaniu artystycznym pisarzy izraelskich, uczestnicy festiwalu będą mieli okazję usłyszeć wybitnych polskich aktorów m.in. Włodzimierza Pressa (23 sierpnia o godz. 12), Annę Polony (24 sierpnia o godz. 12.30) oraz Olgierda Łukaszewicza (30. sierpnia o godz. 12.

Kiedy: 23.08.2014 – 31.08.2014
Gdzie: Warszawa

Autor zdjęcia: Zachi Evenor

Opublikowano:

Autor:

Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacja to performance marketing oraz e-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się nowymi technologiami i postępami w badaniach kosmosu. Autor strony alekosmos.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *