Weź udział w biciu rekordu – Pyrlandia w Poznaniu 2018

Zawsze chciałeś pobić jakiś rekord? Chociażby dla własnej satysfakcji? Tym razem możesz to zrobić, a jednocześnie obchodzić 100 lecie Powstania Wielkopolskiego! 

Pyrlandia to jeden z najbardziej znanych festiwali w Poznaniu, o czym świadczy chociażby nazwa tego wydarzenia. Jest to wielki piknik dla całych rodzin, na którym przygotowano moc atrakcji dla rodziców jak i dzieci. Motyw przewodni to pyra, którą będzie można zjeść na festiwalu, przygotowaną w różny sposób.

Na tegorocznej edycji przygotowano: koncert chóru Kurczewskiego, Pierwszej Poznańskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele, występy zespołów Krambabula i LemOn oraz warsztaty artystyczne, zajęcia sportowe, szkolenia z bezpieczeństwa i testy rowerów elektrycznych.

Na czym polega bicie rekodu? 
Będzie to oficjalna próba pobicia Rekordu Polski na najwięcej osób z przypiętą kokardą narodową, zgromadzonych w jednym miejscu. Potrzebne będzie do tego conajmniej 100 osób. Największe zgromadzenie osób z przypiętą kokardą narodową ma pokazać, że Poznaniacy pamiętają o swojej historii i jest ona dla nich ważna. Podczas Dni Pyrlandii 2018 nastąpi też dekoracja pomnika Poznańskiej Pyry z udziałem harcerzy Chorągwi Poznańskiej.

Kiedy: 2 września 2018

Gdzie:
Park Jana Pawła II, Poznań

Gorąco zachęcamy by przybyć na Pyrlandię. To nie tylko okazja do świetnej zabawy, uczestniczenia w biciu rekordu, ale także uhonorowanie pamięci. Popieramy takie inicjatywy!

Szukasz noclegu?
–> noclegi w Poznaniu 

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook