Ścieżka w koronach drzew – nowa atrakcja na Słowacji

12 km od Polskiej granicy otworzono niedawno niezwykle urokliwe miejsce. Jest to ścieżka w samych koronach drzew! Możemy obserwować świat i przyrodę z góry. Zobaczcie sami. 
Łącznie ścieżka ma 2,5 km i kończy się wieżą w kształcie spirali. Jej wysokość to od 18 do 24 m, na końcowej wieży 32 m.

Oprócz tego, że sama przechadzka jest już fascynująca, to zadbano o liczne atrakcje. Pojawia się labirynt, czy zwężenia. Podobno człowiek z lękiem wysokości może mieć problem z wejściem na ścieżkę, ale do odważnych świat należy! Ze ścieżki jest przepiękny widok na Tatry Bielskie a dodatkowo chodząc po tej ścieżce czuje się podwyższony poziom adrenaliny.

Cena wstępu dla osoby dorosłej to 8 euro. 6,5 euro zapłacą dzieci od 3 do 18 lat oraz seniorzy. Dzieci do lat 3 wejdą na ścieżkę za darmo.

Atrakcja w Bachledowej Dolinie będzie czynna zarówno latem jak i zimą. By dojść do ścieżki trzeba odbyć kilkunastominutowy spacer w górę stoku, na którym zbudowano atrakcję. Można też skorzystać z kolejki linowej.
post 16770 0 43339300 1463168432 - Ścieżka w koronach drzew - nowa atrakcja na Słowacji

Szukasz noclegu?
–> noclegi na Słowacji
–> noclegi w górach

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook