Romantyczne pomysły na Dzień Zakochanych

Walentynki to dzień pielęgnowania swojego związku i uszczęśliwiania swojego partnera. Każdego dnia ukochana osoba powinna czuć się wyjątkowo, ale Walentynki muszą być szczególnie romantyczne.

Czekoladki i kwiaty są często romantycznym elementem Walentynek, ale nawet najpyszniejsze czekoladki mogą się znudzić po 10 latach otrzymywania tego samego. Bądź zatem kreatywny i pomyśl o czymś innym niż pudełko słodkości. Zadaj sobie pytanie jakie jest jej hobby i co sprawiłoby jej największą radość. Droga biżuteria i dziesiątki róż to nie jedyne upominki, które uszczęśliwią twoją ukochaną w Dzień Zakochanych. Liczy się przede wszystkim to co dla niej zrobisz, a nie to co kupisz. Może ciężko wyobrazić sobie Walentynki bez kwiatów, ale wystarczy trochę kreatywności, aby podarować prezent płynący prosto z serca.

Miłosne liściki
Miłosne liściki pisane są zazwyczaj kiedy związek jest nowy i młody. Osobisty list miłosny podarowany w Dzień Zakochanych jest najbardziej refleksyjnym darem jaki można podarować drugiej osobie. W liście najlepiej wymienić wydarzenia, które są specyficzne dla danego związku. Zachowaj najwspanialsze wspomnienia żywymi poprzez ten wyjątkowy prezent.

Małe rzeczy
Jeżeli pisanie listów nie jest twoją mocną stroną, spróbuj innych małych rzeczy, które dużo znaczą. Jak twoja żona lub dziewczyna zareagowałaby jeśli wróci po pracy do kompletnie czystego mieszkania? Zwykłe sprzątanie jest prostym sposobem na pokazanie kobiecie jak bardzo ją kochasz. Możesz zatrudnić kogoś do posprzątania mieszkania podczas jej nieobecności. Uzupełnił dzieło bukietem kwiatów i romantyczną kartką pozostawionymi na czystym stole.

Niespodzianka na Walentynki
Dla tych, którzy są już długo małżeństwem coś zupełnie nowego jest bardzo wskazane. Zapiszcie się oboje na kurs gotowania lub tańca. Zajęcia są sposobem na wspólne spędzanie czasu i uczenia się nowych umiejętności. Możesz zaplanować romantyczny weekendowy wyjazd. Upewnij się u jej szefa, że będzie mogła zwolnić się wcześniej z pracy w piątek. Spakuj jej rzeczy i odbierz ją z pracy, aby zabrać ją na wycieczkę niespodziankę. Jeśli nie możecie wyjechać podaruj jej dzień w SPA. Wykup bon na masaż, z którego skorzysta przed romantyczną kolacją, na którą ją następnie zabierzesz. Wybierz nocleg pełen luksusu, by spędzić tę noc w pełen elegancji sposób.

Cokolwiek nie zrobisz pamiętaj o tym, aby myśleć o niej i o jej szczęściu, a wtedy z pewnością będą to niezapomniane Walentynki we dwoje.

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł: