Psi wypad w Beskidy – wspólny spacer z czworonogami

Zabierzcie swoje czworonożne pociechy na spacer w Beskidy. Nie tylko czeka Was dobra zabawa, ale także charytatywny cel. Pakujcie się do Beskidu Małego!
To idealne wydarzenie dla tych, którzy którzy kochają zwierzęta i wędrówki. Podczas wycieczki towarzyszyć Wam będzie Agnieszka – która jest wielką miłośniczką zwierząt i wolontariuszką Fundacji im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies, którą jest zamiar wesprzeć (http://www.panpanipies.pl/).

Trasa
Spotkanie jest 25.08.2018 (sobota) o godzinie 09:00 na parkingu na Przełęczy Przegibek (663 m.n.p.m). Następnie we wspólnym turystycznym gronie ruszycie niebieskim szlakiem na szczyt Magurki Wilkowickiej (909 m.n.p.m). Na szczycie znajduje się rozległa polana, gdzie Wasze psiaki będą mogły się zintegrować, a właściciele posilą się i zrelaksują w tutejszym schronisku turystycznym.

Uwaga!
Pieski obowiązkowo muszą być na smyczy i każdy właściciel odpowiada za swojego pupila podczas wycieczki.

Szukasz noclegu?
–>
noclegi w Beskidzie Małym
–>
noclegi w Beskidach 

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *