Przegląd filmowy Kino na Granicy w Cieszynie

27 kwietnia 2018 w Cieszynie odbędzie się przegląd filmowy Kino na Granicy i będzie trwał do 3 maja. Jest to wydarzenie mające na celu poznanie kultury naszych sąsiadów. Filmy, koncerty i inne wydarzenia towarzyszące przyciągają co roku tłumy chętnych.

To już dwudziesta edycja Przeglądu Filmowego! W ciągu sześciu dni uczestnicy mają okazję zobaczyć światowe premiery polskiego kina, posłuchać artystów nie tylko z Polski oraz spotkać znanych aktorów. A to wszystko wydarzy się w Cieszynie i w Czeskim Cieszynie!

 

Wydarzenie odbywa się, aby odkryć i promować kulturę naszych bliskich sąsiadów z Czech i Słowacji. Dlatego nie może Cię tutaj zabraknąć! Cieszyn jest piękną miejscowością, dlatego w czasie wolnym pomiędzy atrakcjami zapewnianymi uczestnikom, warto odkryć urocze zakątki tego miasta. Najlepszy nocleg na to zarezerwujesz z pomocą Noclegowo!

 

Więcej informacji i aktualności o przeglądzie znajdziecie tutaj: https://kinonagranicy.pl/

Opublikowano:

Autor:

Absolwentka technicznego kierunku studiów a jednocześnie osobą kreatywna i pomysłowa. Świetnie odnajduje się w sferze content marketingu oraz social media. Prywatnie jest miłośniczką fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *