HistoryLand – nauka, LEGO® i świetna zabawa!

HistoryLand to połączenie muzeum historycznego, centrum nauki i rozrywki. Znajdziemy tam interaktywne wystawy dla dzieci oraz rozwiązania technologiczne,, które wtajemniczą je w historię Polski oraz Polaków i pozwolą im się poczuć jak uczestnicy ważnych wydarzeń.

Budowle w HistoryLand są zbudowane z klocków LEGO® i odtwarzają sceny takie jak bitwa pod Grunwaldem i między innymi bitwę pod Oliwą ze Szwedami. Jeżeli chodzi o budowle, to znajdziemy tam makietę osady w Biskupinie, Sukiennic, Kościoła Mariackiego.

Co jeszcze przyciąga dzieci? Oprócz makiet, dzieciaki przyciąga możliwość odegrania hejnału mariackiego czy bycie przez chwilę kapitanem statku. Po historycznej wizycie pełnej wrażeń, dzieci mogą udać się do sali zabaw, gdzie czeka na nie niezliczona ilość klocków  LEGO®, z których będą mogły tworzyć swoje własne budowle.

HistoryLand to świetna okazja do poznania historii w nieco inny sposób – ciekawy dla dzieci i dla rodziców!

play 184783 1920 300x200 - HistoryLand - nauka, LEGO® i świetna zabawa!

Opublikowano:

Autor:

Absolwentka technicznego kierunku studiów a jednocześnie osobą kreatywna i pomysłowa. Świetnie odnajduje się w sferze content marketingu oraz social media. Prywatnie jest miłośniczką fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *