Dodatkowe oznaczenia – jak wyróżnić się w Noclegowo?

Galeria zdjęć – uzupełniona. Tytuł oferty i opis obiektu – dodane. Udogodnienia – wypełnione. Co jeszcze możesz zrobić, aby wyróżnić swoją ofertę wśród konkurencji? Przekonaj się, że wystarczy mała zmiana, aby Twój obiekt noclegowy prezentował się lepiej od innych, przyciągał wzrok, a w rezultacie pozyskiwał skutecznie nowych gości. Sprawdź jakie bezpłatne możliwości na wyróżnienie się daje Noclegowo!

Zweryfikuj obiekt

Certyfikat “Sprawdzony Nocleg” przyznajemy obiektom, które przejdą cały proces weryfikacji. Noclegi te muszą potwierdzić swoje dane teleadresowe, posiadać odpowiednią ilość opinii ze średnią oceną minimum 8.0/10 i staż w serwisie. Obiekty spełniające te kryteria uzyskają oznaczenie na liście tuż przed nazwą obiektu. Nie czekaj. Przeprowadź weryfikację swojego obiektu już dziś!

weryfikacja - Dodatkowe oznaczenia - jak wyróżnić się w Noclegowo?

Certyfikat Sprawdzony Nocleg obok nazwy obiektu

Dbaj o opinie

Opinie to jeden z kluczowych elementów Twojej oferty. Wielu internautów właśnie od opinii zaczyna wybór noclegu i to one “grają pierwsze skrzypce” podczas podejmowania decyzji. Warto pozyskiwać zatem jak najwięcej opinii, bo dzięki nim zbudujesz zaufanie do siebie.

Na listach noclegów pokazujemy zarówno ilość zebranych opinii jak i średnią ocenę noclegu. Pozytywne opinie z pewnością wpłyną na więcej odwiedzin Twojej prezentacji. Często wystarczy jedna opinia, aby zyskać przewagę nad noclegami, które nie posiadają ich wcale. Zacznij od tego prostego kroku!

opinie - Dodatkowe oznaczenia - jak wyróżnić się w Noclegowo?

Opinie na listach noclegów

Zostań naszym partnerem

Dzięki uczestnictwie w programie “Partner Serwisu” uzyskasz specjalne oznaczenie na listach noclegów bezpośrednio na zdjęciu oraz w prezentacji obiektu w sekcji “O obiekcie” tuż pod galerią zdjęć. Ta forma dodatkowej identyfikacji wizualnej powinna przyczynić się do zwiększenia zaufania do obiektu. Chcesz zostać partnerem Noclegowo? Wystarczy, że wyślesz zgłoszenie w panelu klienta.

partner lista 1 - Dodatkowe oznaczenia - jak wyróżnić się w Noclegowo?

Oznaczenie “Partner serwisu” na liście

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Przeczytaj porady ekspertów na temat wynajmu krótkoterminowego.

Dodaj wirtualny spacer

Wirtualne spacery to interaktywne wycieczki dostępne bezpośrednio z ekranu komputera, tabletu lub smartfona. Pozwalają na swobodny spacer po obiekcie noclegowym. Badania dowodzą, że użytkownicy, którzy obejrzeli taką wirtualną prezentację, są dwa razy bardziej skłonni do przyjazdu w dane miejsce. W Noclegowo posiadanie wirtualnego spaceru daje jeszcze dodatkowe korzyści. Twój obiekt zyska specjalne oznaczenie na liście na zdjęciu głównym. Wirtualny spacer będzie umieszczony w prezentacji w galerii zdjęć. Obiekt zyska również widoczność na stronie głównej w dedykowanej sekcji “Spacery 360°”. Posiadasz wirtualny spacer? Dodaj go już dziś w tej zakładce w panelu klienta.

spacer 360 1 - Dodatkowe oznaczenia - jak wyróżnić się w Noclegowo?

Wirtualny spacer w prezentacji obiektu

A może rezerwacje?

Decydując się na rezerwacje online i rozliczenie w modelu prowizyjnym, uzyskasz na listach specjalne oznaczenie “REZERWACJE ONLINE”. Ułatwi ono wybór noclegu osobom zainteresowanym rezerwacją. Użytkownik już na poziomie list noclegów otrzyma informację o takiej możliwości w Twoim obiekcie.

rezerwacje 1 - Dodatkowe oznaczenia - jak wyróżnić się w Noclegowo?

Oznaczenie “Rezerwacje online”

Podaruj rabat

Zachęć gości rabatem. To sposób na zwiększenie atrakcyjności Twojej oferty. Specjalny rabat dla użytkowników Noclegowo dodasz w zakładce “Rabaty dla użytkowników” w panelu edycyjnym. Wystarczy, że podasz wysokość przyznanego rabatu i termin, w którym on będzie obowiązywał. Zyskasz dodatkowe oznaczenie na liście noclegów – ikonę procenta tuż przy cenie za nocleg. Dodatkowo stosowna informacja o rabacie pojawi się w prezentacji obiektu tuż pod galerią zdjęć. Pamiętaj o tym, aby rabat był wiarygodny i prawdziwy. Zawyżając go możesz doprowadzić do utraty zaufania, tym samym stracić gości.

rabaty 1 - Dodatkowe oznaczenia - jak wyróżnić się w Noclegowo?

Informacja o rabacie w prezentacji obiektu

Kiedy jesteś nowy

Chcemy, aby nowe obiekty w Noclegowo miały szansę być zauważone. Z tego powodu oznaczamy takie noclegi niebieskim napisem “NOWY” na każdej liście noclegów na jakiej się znajdą. Wyróżnienie jest subtelne, ale nie da się przejść obok niego obojętnie. Dzięki temu, że oznaczenie przyciąga wzrok, nowe obiekty w bazie Noclegowo, mają więcej okazji do pokazania swoich walorów.

nowy 1 - Dodatkowe oznaczenia - jak wyróżnić się w Noclegowo?

Oznaczenie NOWY na liście noclegów

Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, a po kilku dniach okazuje się, że obiekt sąsiada wykorzystał to samo rozwiązanie? Znamy to, bo z nas też kopiują inni. Pamiętaj jednak, że w ten sposób zawsze i tak jesteś o krok przed konkurentem. To Ty wyznaczasz trendy i jesteś liderem w branży. Ponadto przewaga kilku dni może okazać się kluczowa przy pozyskiwaniu gości. Ktoś kto zaprojektował doskonałą żarówkę, ale jako drugi, nie zaznaczy swojej obecności na kartach historii tak wyraźnym atramentem jak ten, który wynalazł ją pierwszy. Dziś liczy się tylko Edison! Tak samo Ty na tle konkurencji. Byłeś pierwszy – jesteś Kolumbem noclegów. Pokaż konkurencji kto tu rządzi.

Chcesz pozyskać nowych gości?

Opublikowano:

Autor:

Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacja to performance marketing oraz e-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się nowymi technologiami i postępami w badaniach kosmosu. Autor strony alekosmos.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook