Pozytywka – Magiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek w Bydgoszczy

Kto z Was nie miał swojej ulubionej bajki, do której nadal wraca wspomnieniami? No właśnie, każdy z nas je uwielbiał i nadal ma do nich sentyment. Dlatego zapraszamy na wydarzenie kierowane nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych!

Festiwal Świata Baśni i Bajek to wydarzenie, które sprawia, że możemy przenieść się do zupełnie innego świata! W ramach festiwalu przygotowano wiele wydarzeń i atrakcji, które zachwycą każdego uczestnika, niezależnie od jego wieku. Wydarzenia odbywać się będą w Teatrze Polskim, Miejskim Centrum Kultury, na Strychu Biblioteki oraz jeśli będzie pogoda (a będzie!) na powietrzu. Nie zabraknie spotkań z wędrownymi bajarzami przy dźwiękach muzyki, spektakli teatralnych w najróżniejszych formach, performansów, warsztatów czy koncertów. W programie znajdziemy również spektakle dla najnajów – maluszków do 3 roku życia, aby już od najmłodszych lat mogły razem z nami wchłaniać baśniowy świat sztuki.

Kiedy: 30 sierpnia – 2 września 2018

Gdzie: Teatr Polski, Bydgoszcz

Szukasz noclegu?
–> noclegi w Bydgoszczy

Opublikowano:

Autor:

Studentka ekonomii. W Noclegowo od ponad roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *