Oryginalna podróż na walentynki – zaplanuj z wyprzedzeniem!

Walentynki tuż, tuż, a Ty nie chcesz po raz kolejny iść do kina czy obdarować ukochanej czerwoną różą? Może warto się zastanowić, gdzie spędzić walentynkową noc, aby pozostała na długo w pamięci naszej ukochanej osoby. 

Wybierz podróż, która na długo pozostanie w pamięci ukochanej osoby. Mamy dla Was ciekawe propozycje noclegów, które sprawią, że te walentynki będą na prawdę wyjątkowe.

Noclegi idealne na walentynki
407167 216 pojezierce willa nad jeziorem domek apartamenty - Oryginalna podróż na walentynki - zaplanuj z wyprzedzeniem!
Te propozycje będą idealną opcją dla zakochanych. Czasami nie musi być to daleki wyjazd, wystarczy by obiekt miał urok i sprawiał, że tego dnia będziecie czuć się jak królowie nocy.

Noclegi pełne luksus
285890 369 ustka hotel lubicz - Oryginalna podróż na walentynki - zaplanuj z wyprzedzeniem!
Tej nocy nie powinniście myśleć o kosztach, ale o tym, aby było tak jak sobie wymarzycie. Spędźcie noc w jacuzzi z kieliszkiem szampana. Jesteśmy pewni, że taka propozycja przypadnie do gustu każdej parze.

Nocleg w wyjątkowym stylu
222994 566 lesna zamek czocha - Oryginalna podróż na walentynki - zaplanuj z wyprzedzeniem!
Jeżeli macie ochotę, by ta walentynkowa noc na długo została w Waszej pamięci, to możecie zdecydować się na na nocleg w miejscu, które na pewno nie należy do zwyczajnych. Może noc w Zamku, wagonie czy na drzewie?

Noclegi pełne ciepła 
363434 189 ryn mazurychillout piekny dom z bala - Oryginalna podróż na walentynki - zaplanuj z wyprzedzeniem!
Walentynki to czas, kiedy na dworze panuje zazwyczaj jeszcze zima. Tę noc ocieplić Wam może nocleg z kominkiem np. w górach. Ciepłe kakao lub grzane wino przy ogniu. Brzmi bardzo romantycznie, prawda?

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł: