Oryginalna podróż na walentynki – zaplanuj z wyprzedzeniem!

Walentynki tuż, tuż, a Ty nie chcesz po raz kolejny iść do kina czy obdarować ukochanej czerwoną różą? Może warto się zastanowić, gdzie spędzić walentynkową noc, aby pozostała na długo w pamięci naszej ukochanej osoby. 

Wybierz podróż, która na długo pozostanie w pamięci ukochanej osoby. Mamy dla Was ciekawe propozycje noclegów, które sprawią, że te walentynki będą na prawdę wyjątkowe.

Noclegi idealne na walentynki

Te propozycje będą idealną opcją dla zakochanych. Czasami nie musi być to daleki wyjazd, wystarczy by obiekt miał urok i sprawiał, że tego dnia będziecie czuć się jak królowie nocy.

Noclegi pełne luksus

Tej nocy nie powinniście myśleć o kosztach, ale o tym, aby było tak jak sobie wymarzycie. Spędźcie noc w jacuzzi z kieliszkiem szampana. Jesteśmy pewni, że taka propozycja przypadnie do gustu każdej parze.

Nocleg w wyjątkowym stylu

Jeżeli macie ochotę, by ta walentynkowa noc na długo została w Waszej pamięci, to możecie zdecydować się na na nocleg w miejscu, które na pewno nie należy do zwyczajnych. Może noc w Zamku, wagonie czy na drzewie?

Noclegi pełne ciepła 

Walentynki to czas, kiedy na dworze panuje zazwyczaj jeszcze zima. Tę noc ocieplić Wam może nocleg z kominkiem np. w górach. Ciepłe kakao lub grzane wino przy ogniu. Brzmi bardzo romantycznie, prawda?

Opublikowano:

Autor: Zuzanna Maciejewska

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *