Jelitkowo, Kąty Rybackie i Wdzydze Kiszewskie – co mówią Ci te nazwy?

Jeżeli jeszcze nie, to zdecydowanie powinieneś to zmienić.  Te miejscowości w województwie pomorskim choć małe to kryją w sobie duży potencjał, który warto wykorzystać. 

Zbliża się okres ferii zimowych. Jeżeli nie szczególnie dobrze czujecie się na nartach i zdecydowanie wolicie północ od południa Polski to przedstawiamy Wam ciekawe propozycje, gdzie z pewnością o dobry odpoczynek nie będzie trudno.

Jelitkowo 

To miejscowość, w której nie trudno o imprezowy gwar w nocy, ale za dnia znajdziecie tu spokój. Podobnie będzie również poza letnim sezonem jak właśnie w ciągu wspomnianych wcześniej ferii zimowych. Oprócz dużej plaży, jest też taka położona w oddali od centrum, gdzie można się zrelaksować. W Jelitkowie położony jest Park Jelitkowski, który latem uchroni Was od słońca, a zimą pozwoli podziwiać piękno natury. Jest tu także bogata oferta klubów czy restauracji, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

Kąty Rybackie
Wieś położona zaledwie ok. 50 km od Gdańska. Położona jest na Żuławach Wiślanych. Posiada ona przystań oraz port morski. Zwolennicy szerokich plaż na pewno ją polubią, bo to właśnie jeden z największych atutów tej wsi. To w Kątach Rybackich znajduje się skupisko kormoranów! 

Znalezione obrazy dla zapytania kąty rybackie

Wdzydze Kiszewskie 
Jest to coraz popularniejsza miejscowość, choć nadal jednak nie tak dobrze znana. Położone one są na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. To właśnie przez nie wiedzie też Kaszubski Czerwony Szlak Turystyczny. Do przyjazdu tutaj zachęca głównie przyroda. Jest tu też wieża widokowa, z której doskonale widać całą miejscowość czy Jezioro Wdzydzkie – by móc nie rozkoszować się tylko widokiem morza, ale też jeziora! 

Znalezione obrazy dla zapytania wdzydze kiszewskie

Która miejscowość podoba Wam się najbardziej? My nie możemy się już doczekać, by w najbliższe lato zobaczyć je wszystkie! 

Opublikowano:

Autor: Zuzanna Maciejewska

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *