One Night Only – Opole 2018

Rozgrzej się w ostatni wakacyjny weekend, zanim znów zrobi się zimno. Daj się porwać pozytywnym emocjom na One Night Only w Opolu! 

Jednego wieczoru, trzy wspaniałe występy na jednej scenie. Dla Ciebie i dla każdego kto szuka wyjątkowych wrażeń. Przeżyjmy jedną taką noc razem!

Na scenie Hali Widowiskowo-Sportowej wystąpią:

-> Kabaret JURKI, który tworzą: Agnieszka Marylka Litwin, znany Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo, Marek Litwin. Czwórka scenicznych indywidualności. Doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji.

-> Kabaret Pod Wyrwigroszem, w który skład wchodzą BEATA RYBARSKA, ŁUKASZ RYBARSKI, MAURYCY POLASKI, oraz ANDRZEJ KOZŁOWSKI. Grają ponad 200 spektakli w roku. Są zapraszani do przeróżnych realizacji TV. A co najważniejsze, mają nowoczesne studio, w którym nagrywają piosenki w postaci teledysków („Ona nie tańczy dla mnie”, „Oddział specjalny”) i realizują poważne i niepoważne filmy.

-> Kayah. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat.

Szukasz noclegu?
–> noclegi w Opolu

Opublikowano:

Autor: Zuzanna Maciejewska

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *