Malownicze miejsca w Warszawie i okolicach – oderwij się od centrum miasta

Uwielbiasz Warszawę, ale masz dość wiecznego tłoku, dźwięków klaksonu i gonitwy? Wybierz się w miejsca, które napełnią Twoją duszę spokojem, a są blisko stolicy. 

Kępa Kiełpińska
Jest to położona na północ od Warszawy wieś, która sprzyja spokojnym spacerom. Możecie wybrać się tam sami, a najlepiej ze swoim czworonogiem. Na pewno będzie zadowolony! Możecie wybrać się na spacer dzikim brzegiem Wisły. Widoki Was zachwycą!
20185776 20185750 - Malownicze miejsca w Warszawie i okolicach - oderwij się od centrum miasta

Uroczysko Zielony Ług
Malownicze bajorko idealne na spacery. Zagłębienie wypełnione torfem porośnięte jest turzycami, malowniczymi o każdej porze roku. Idealne miejsce by odstresować się od codziennych zmartwień i przybliżyć się ku naturze.
58f8c9b5396af osize933x0q70hed68a8 - Malownicze miejsca w Warszawie i okolicach - oderwij się od centrum miasta

Osiedle Przyjaźń
Pomimo, że wkoło głównie wieżowce to miejsce te jest wyjątkowe i ma niepowtarzalny klimat, dzięki swojej architekturze. Jest to pierwsze w Polsce studenckie miasteczko. Dlatego też ta lokalizacja nie jest przypadkowa.
DSC 0099 2 1024x682 - Malownicze miejsca w Warszawie i okolicach - oderwij się od centrum miasta

Łosiowe Błota
Nazwa tego miejsca nie jest przypadkowa i jesteście w stanie zobaczyć tutaj łosia. Nie zdarza się to wcale rzadko. Miejsce blisko centrum Warszawy, jednak dzikie i urokliwe. Warto tu zaglądać o każdej porze roku. Dolinki leśne późną wiosną zamieniają się w ogrody, latem pachną tak, że nie sposób się nie zachwycić, jesienią mienią się kolorami, zimą pod śniegiem wyglądają bajkowo. Tu po prostu jest pięknie!
6636083 1024x768 - Malownicze miejsca w Warszawie i okolicach - oderwij się od centrum miasta

Jak się okazuje Warszawa skrywa wiele urokliwych i spokojnych miejsc, zupełnie nie przypominających centrum miasta. Warto się z nimi zapoznać i rozkoszować kontaktem z naturą.

Szukasz noclegu?
–> noclegi w Warszawie

Opublikowano:

Autor:

Studentka ekonomii. W Noclegowo od ponad roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *