Karuzela niczym z Paryża na Targu Rybnym w Gdańsku

W tym roku na największym święcie Gdańska – 758 Jarmarku Świętego Dominika 28 lipca stanie wykonana specjalnie dla tego miasta karuzela, w dodatku ręcznie zdobiona!

Atrakcja ta prezentuje się wyjątkowo. Zdobią ją ręcznie wykonane rzeźby, m.in. lew, którego nie mogło zabraknąć – jest to przecież symbol Gdańska. Na dodatek wszystkie postacie są ruchome i kołyszą się w rytm muzyki.

Na karuzeli znajdują się również najważniejsze elementy architektury gdańskiej: Bazylika Mariacka, Fontanna Neptuna, ulica Długa z Ratuszem Głównego Miasta, Żuraw, morski brzeg.

Do atrakcji prowadzić będą schody zaprojektowane na wzór Słynnych Schodów Hiszpańskich w Rzymie. Przestrzeń wokół otaczać będą ławki i dużo specjalnie dobranej zieleni.

Całość na pewno będzie prezentować się pięknie i jest warta zobaczenia. W końcu to pierwsza robiona dla Polski tego typu atrakcja.

https://www.noclegowo.pl/noclegi/gdansk/

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *