Festiwal Filmów Polskich „Wisła”

Festiwal Filmów Polskich „Wisła” odbywa się od 11 lat w Rosji, dzięki czemu zajmuje ważną pozycję na mapie tamtejszych wydarzeń kulturalnych. Każdego roku staramy się rozszerzać granice projektu, prezentując polską kinematografię również w innych krajach.

W 2018 r. odbędzie się 6. „Wisła” w Tadżykistanie oraz 3. w Azerbejdżanie, gdzie filmy polskie cieszą się coraz większą popularnością. Festiwal wraca również po raz drugi do Uzbekistanu. W tym roku postanowiliśmy zawalczyć o widzów w Serbii i Gruzji, organizując tam pierwsze edycje „Wisły”. Jesteśmy przekonani, że wśród mieszkańców tych państw znajdziemy miłośników polskiej kultury i, śladem Rosji, wypracujemy stałe grono widzów festiwalowych.

Festiwal Filmów Polskich „Wisła” w Moskwie obchodzi w tym roku 11. jubileusz. Z tej okazji przygotowaliśmy dla widzów tak wiele wydarzeń, że nie zdołamy tradycyjnie zamknąć się w tygodniu. Od 17 do 24 maja  moskiewską publiczność czeka 8 obfitych dni z polską kulturą – filmy, książki, sztuki, wystawy, koncerty i godziny twórczych rozmów! 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę:

www.festiwalwisla.pl

Opublikowano:

Autor:

Absolwentka technicznego kierunku studiów a jednocześnie osobą kreatywna i pomysłowa. Świetnie odnajduje się w sferze content marketingu oraz social media. Prywatnie jest miłośniczką fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *