Festival OFF w Katowicach

Jesteśmy pewni, że duża część Was czekała na to wydarzenie, ale spokojnie! 13. edycja OFF Festival nadchodzi wielkimi krokami. 

Ten Festival słynie głównie z dobrej muzyki. Nie tylko się jej słucha, ale pochłania niczym gąbka i dyskutuje o niej. Jednak wychodzi się poza nią, taką twórczością jak rzeźba czy obraz. W końcu swoje myśli, uczucia można wypowiadać nie tylko za pomocą słów, ale innymi środkami przekazu. Najważniejszym elementem festiwalu są po prostu ludzie i warto o tym pamiętać.

Przygotowano też dodatkowe atrakcje, takie jak Kawiarnia Literacka, ale też coś dla naszych pociech, czyli Piaskoffnica, gdzie znajdziemy przewijak, podgrzewacz do wody, a także dobrą zabawę pod okiem animatorów.

Kiedy: 3-5 sierpnia 2018

Gdzie: Dolina Trzech Stawów, Katowice

Artyści: Wystąpią m.in. M.I.A, Charlotte Gainsbourg, Grizzly Bear, Jon Hopkins, Ariel Pink, Aurora, John Maus i wiele, wiele innych…|

Bilety: Koszt trzydniowego karnetu to 370 zł, natomiast jednodniowy to 190 zł.

Noclegu w Katowicach szukajcie Noclegowo! :)

Opublikowano:

Autor:

Studentka ekonomii. W Noclegowo od ponad roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *