5 miejsc, które warto zobaczyć nad morzem, gdy pada deszcz

Cały rok czekania na urlop i upragniony odpoczynek, a pogoda na dworze nie rozpieszcza? Zwłaszcza nad morzem, gdy na plaży zamiast grzać się na słońcu, trzeba ukrywać się przed wiatrem. Mamy jednak dla Was dobrą wiadomość! Przygotowaliśmy 5 miejsc, które warto zobaczyć, a deszcz nie jest tu żadną przeszkodą.

Trójmiasto
Tutaj zdecydowanie nie brakuje rozrywki. W Sopocie można wstąpić do aquaparku, szczególnie wtedy, gdy jesteśmy spragnieni dostępu do wody, a na wejście do morza jest zbyt zimno. W Gdyni znajdziemy Akwarium Gdyńskie przy samym Skwerze Kościuszki, Muzeum Marynarki Wojennej czy nauczymy się czegoś w Parku Naukowo-Technologicznym. W przypadku gdy ktoś woli spędzać czas na zakupach lub w kinie, z pewnością również wyszuka coś dla siebie.
https://www.noclegowo.pl/noclegi/trojmiasto/


Muzeum Figur Woskowych w Międzyzdrojach

To jedna z najstarszych i największych atrakcji tego typu w Polsce. Jest tutaj aż 110 wyglądających naturalnie postaci takich jak aktorzy, piosenkarze, politycy, a nawet postacie z bajek, więc każdy będzie mógł się świetnie bawić. Koniecznie warto wziąć ze sobą aparat fotograficzny i zrobić sobie zdjęcie z figurami swoich idoli!
https://www.noclegowo.pl/atrakcje/miedzyzdroje/1233


Zamek w Malborku

Tylko około godziny drogi od Gdańska jest Zamek Krzyżacki, który zachwycą klimatem i architekturą. Będąc tam, można poczuć się jak w średniowieczu. Wizyta w Malborku, nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych, może się okazać wspaniałą lekcją historii.

Muzeum Motyli we Władysławowie

W jednym miejscu można zobaczyć ponad 6000 gatunków motyli! Robi wrażenie, prawda? Odnajdziemy tam najcenniejsze, najpiękniejsze
i najbardziej interesujące motyle na świecie. Wizyta w takim miejscu sprawia, że można odnaleźć fascynację przyrodą i na chwilę zapomnieć o  brzydkiej pogodzie na zewnątrz.
https://www.noclegowo.pl/atrakcje/wladyslawowo/661


Kaktusiarnia w Rumii
Rumia to miasto położone kilkanaście kilometrów od Wejherowa. Jest to jeden z największych w Europie zbiór kaktusów oraz sukulentów liczący ponad 2 mln roślin i 5000 różnych gatunków. Można też zobaczyć żyjące w gospodarstwie króliki, koty i ozdobne kury, które robią wrażenie zwłaszcza na dzieciach. Co najlepsze, jest całkowicie darmowy. Warto jednak zostawić drobny datek, na rozwój hodowli.

Jak się okazuje, deszcz nad morzem wcale nie musi być taki straszny. Wystarczy ciekawy pomysł, a wakacje mogą stać się jeszcze lepsze niż gdyby spędzić je tylko na plaży.

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook