Zamek Krzyżacki

Lokalizacja

  Opinie

  4/5 na podstawie 5 opinii gości

   20.03.2011

   Zamek wspaniały naprawdę warto zobaczyć. Rewelacyjnie rozwiązana sprawa przewodnika. Jednym słowem wszystko na plus.

   Termin pobytu: czerwiec 2010

   24.05.2012

   Zamek fantastyczny ale co do rozmieszczenia wystaw to trochę się pogubili. Zamek trzeba zwiedzać z przewodnikiem i to jest na plus ale w trakcie zwiedzania mamy wystawy, przez które praktycznie się "przelatuje" co nie do końca pozwala na swobodne obejrzenie wszystkiego co nas interesuje. Drugą sprawą jest, że poprzez te wystawy zwiedzanie trwa strasznie długo i jest nużące. Najlepiej byłoby zwiedzać z przewodnikiem sam zamek i to co najważniejsze a wystawy osobno we własnym zakresie.

   Termin pobytu: lipiec 2008
   a

   admin

   25.11.2007

   Malbork jest jednym z najznakomitszych przykładów średniowiecznej architektury obronno - rezydencjalnej oraz największą zachowaną warownią w Europie. W 1309r. do zamku przeniesiono z Wenecji siedzibę wielkiego mistrza i najwyższych dostojników, a Malbork podniesiono do rangi stolicy krzyżackiego państwa.

   Termin pobytu:

   12.08.2014

   Zamek imponujący , niesamowity . Bardzo dużo zwiedzania (ok 3- 4 godziny) ale wiele można ciekawych rzeczy dowiedzieć się od przewodników . Sala Halabarda (wystawa bursztynów ) wprost bajeczna , nie można oderwać oczu :) Widać dobrą rękę nad zamkiem , wszędzie czyściutko - teren bardzo zadbany .

   Termin pobytu: sierpień 2014

   13.05.2015

   Zamek w Malborku robi na prawdę świetne wrażenie. Zwiedzanie odbywa się grupowo z przewodnikiem lub indywidualnie z audioprzewodnikiem. Warto pamiętać, że w poniedziałki dostępna jest tylko część terenu wewnątrz zamku.

   Termin pobytu: sierpień 2014

Zostaw swoją opinię o tym miejscu:

Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o..

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij