Zostań współtwórcą Wielkiego Albumu Polski

Portal lubiezwiedzac.pl w związku z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, planuje wydanie Wielkiego Albumu Polski – albumu wyjątkowego, bo stworzonego przez mieszkańców miast i miasteczek. Zachęca wszystkich fotografów, zarówno zawodowych jak i amatorów do współtworzenia albumu i przesyłania swoich fotografii oraz promocji swojego miejsca zamieszkania.

Wydawcy liczą na zdjęcia zabytków, kościołów, ciekawych i nieodkrytych dotąd miejsc, urokliwych uliczek i zaułków, które mają swój, niepowtarzalny klimat. Nadesłane fotografie zamieszczone zostaną na portalu, a najciekawsze spośród nich ukażą się w Wielkim Albumie Polski. – Poprzez nasz album chcemy pokazać na fotografiach polskie miasta i miasteczka, ukazać zabytki, ciekawostki i atrakcje turystyczne, ale chcemy pokazać je spojrzeniem mieszkańców, stworzyć wyjątkowe wydawnictwo prezentujące zdjęcia nadesłane, a nie tworzone na zamówienie przez profesjonalnych fotografów – mówią o pomyśle organizatorzy.

Zdjęcie może zrobić każdy i przesyłać je do końca września do portalu www.lubiezwiedzac.pl . Publikacja ukaże się 11 listopada i dostępna będzie na stronie wydawcy. Co ważne, każdy będzie mógł pobrać album za darmo na swój komputer jako pamiątkę.

 

(red.)

lz - Zostań współtwórcą Wielkiego Albumu Polski

 

Opublikowano:

Autor:

Absolwentka technicznego kierunku studiów a jednocześnie osobą kreatywna i pomysłowa. Świetnie odnajduje się w sferze content marketingu oraz social media. Prywatnie jest miłośniczką fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *