Milion powodów do współpracy z Noclegowo

Z przyjemnością oświadczamy, że rekordowo słoneczny lipiec był rekordowy również dla Noclegowo. Bazując na danych z Google Analytics, zanotowaliśmy w zeszłym miesiącu ponad milion odwiedzin. Jest się czym chwalić!  

Niedawno pisaliśmy o tym, że popyt na miejsca noclegowe w Polsce stale rośnie. Według prognoz, nawet około 50% Polaków wybiera urlop w Polsce. Przekłada się to również na liczbę odwiedzin na Noclegowo.pl, a co za tym idzie większą ilość rezerwacji.

2 1024x683 - Milion powodów do współpracy z Noclegowo

Mamy milion!

Według danych z Google Analytics, w lipcu tego roku zanotowaliśmy ponad 1 milion odwiedzin. Jest to znacząca poprawa w stosunku do lipca 2017, kiedy łączna liczba odwiedzin wyniosła ponad 946 tysięcy. Możemy zatem pochwalić się wzrostem aż o 11,4%.

Całkiem niedawno, bo w grudniu 2017 r. cieszyliśmy się już milionem odwiedzin na Sylwestrowo.pl.

Jak widać, cały czas aktywnie działamy, aby docierać do jak najszerszego grona potencjalnych gości i takie wyniki tylko dodają nam skrzydeł. Jesteśmy przekonani, że w przyszłym roku wzrost będzie jeszcze większy!

Chcesz pozyskać nowych gości?

Opublikowano:

Autor:

Pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej stawiała w hotelarstwie. Nieustannie poszerza wiedzę w zakresie marketingu internetowego i copywritingu. W wolnych chwilach pakuje plecak i szuka natchnienia na górskich szlakach.


Oceń artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zależy Ci na opinii?

Dowiedz się jak zadbać o dobre relacje z gośćmi. Wypróbuj proste sposoby, by zrobić pozytywne wrażenie. Zapewnij miłe wspomnienia z pobytu.