Zooland – nowa atrakcja dla dzieci w Białymstoku

W normalnym zoo dzieci nie mogą pogłaskać swoich ulubionych zwierząt, czy wziąć ich na ręce. Tutaj nic nie stoi na przeszkodzie. Zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami do Zoolandu!

W Białymstoku utworzono Zooland, gdzie dzieci mogą pogłaskać swoje ulubione zwierzaki. Działa on od niedawna, a już cieszy się sporym zainteresowaniem. Zresztą… wcale nas to nie dziwi.

To miejsce tym bowiem różni się od istniejącego już w mieście zoo, że zwierzęta można dotykać, głaskać i brać na ręce. Można wejść też do środka boksu, w którym przebywają. A są tutaj szynszyle, króliki, kaczki, świnki morskie, chomiki, papużki i baranek. Pomieszczenia są wysypane trocinami, zwierzęta mają pojemniki na wodę i jedzenie. Chętni mogą np. nakarmić króliki kupionymi na miejscu warzywami bądź karmą.

Taka atrakcja cieszy dzieci mieszkające na co dzień w mieście, które nie mają możliwości spotkać się z tego rodzaju zwierzętami.

Gdzie: Zooland znajduje się w biurowcu na roku ulic Skłodowskiej i Legionowej, w sąsiedztwie kina Forum.

Szukasz noclegu?
–> noclegi w Białymstoku

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *