Zielone Smaki Łodzi, czyli propozycja idealna dla wegan i nie tylko

Piąta edycja szykuje się wyjątkowo zielono. Do spróbowania najlepsze wegańskie dania robione specjalnie w ramach festiwalowego konkursu! 
W ramach festiwalu przez CZTERY dni będziecie mogli próbować popisowych wegańskich dań w łódzkich kawiarniach i restauracjach, a następnie oceniać je w naszym internetowym plebiscycie. Oprócz Was będzie to robić także festiwalowe Jury. Tego dnia na pewno będzie smacznie, a zapach będzie roznosił się po całej Łodzi.

Festiwalowi będą towarzyszyć wegańskie warsztaty kulinarne, wykłady, dyskusja i spacery:
– 11 października – „Tofu i prażoki – najlepsza kuchnia łódzka po wegańsku” – dyskusja z udziałem Anny Wojciechowskiej (autorki książki „Fifka i żulik czyli łódzka kuchnia domowa), Agaty Zarembskiej i Izabelli Borowskiej z Jemy w Łodzi oraz Dominiki Czapskiej z Majne Szwajne Vegan Deli
– 12 października (piątek), 17.00 – „Co tracimy, jedząc mięso?” – wykład Pani Doroty Sumińskiej – lekarki weterynarii, publicystki i popularyzatorki wiedzy na temat relacji człowieka i zwierząt pozaludzkich.
– 13 października (sobota), 11.00 – Jarzynova na jesień, smakowite warsztaty kulinarne z Dominiką Wójciak w studio kulinarnym Book&Cook
– 13 października (sobota), 12.00 – „Dieta roślinna dla każdego” – wykład Iwony Kibil – dietetyczki, autorki książek „Wege. Dieta roślinna w praktyce” oraz „Weganka w ciąży”.
– 14 października (niedziela) 11.00 – Misa Mocy na jesień – warsztaty kulinarne z Ewą Ługowską w studio kulinarnym Book&Cook.
– 14 października (niedziela), 12.00 – „W poszukiwaniu dzikiej Łodzi”, spacer tropami dzikich roślin (nie tylko) jadalnych w mieście.
– 19 października (piątek), godz. 20.00 klubokawiarnia Niebostan, koncert zespołu Dzikie Jabłka na podsumowanie festiwalu!

Szukasz noclegu?
–> noclegi w Łodzi 

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook