XI Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni Pyromagic 2018 w Szczecinie

Choć do sylwestra jeszcze chwila to mieszkańcy Szczecina już niedługo będą mogli obejrzeć najpiękniejsze fajerwerki z całego świata. Wszystko za sprawą XI Międzynarodowego Festiwalu Sztucznych Ogni Pyromagic! 
Pokaz najlepszych fajerwerków z całego świata już niedługo odbędzie się w Szczecinie. Jak co roku wydarzenie będzie miało miejsce nad rzeką Odrą, w samym centrum miasta.

Festiwal będzie tym bardziej wyjątkowy, ponieważ jest to rywalizacja największych firm na świecie, specjalizujących się w pirotechnice. Do tego mnóstwo dobrej muzyki, a przedewszystkim niezapomniana zabawa. Zazdrościmy mieszkańcom Szczecina, ale z drugiej strony jeśli nie macie żadnych planów na ten dzień, to warto się wybrać. Pokaz na pewno będzie niezapomniany, a z drugą połówką to idealny pomysł na romantyczny wieczór.

Kiedy: 10 – 11 sierpnia 2018

Gdzie: Szczecin

Szukasz noclegu?
–>
noclegi w Szczecinie 

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!