X Turniej Rycerski Ziemi Jarosławskiej, czyli powrót do przeszłości

Chcecie przybliżyć sobie czasy, gdy walczyli rycerze? W takim razie zapraszamy na X Turniej Rycerski Ziemi Jarosławskiej! 

Jest to jedyny turniej rycerski z Polsce organizowany przez bractwo rekonstruujące Japonię. Można więc liczyć na pasjonujące zmagania samurajskich wojowników z europejskimi.

Czeka was turniej miecza długiego, miecza i tarczy, turniej włóczni o turniej łuczniczy. Doskonała okazja by dosłownie dotknąć historii. Turniej jest multiepokowy, co oznacza, że będzie można spotkać zarówno wczesnośredniowiecznych wojów, pełno-zbrojnych rycerzy okresu około grunwaldzkiego, polską szlachtę i oczywiście samurajów.

Na terenie Opactwa oprócz turnieju odbywać się będzie Jarmark Benedyktyński a w samym Jarosławiu także teatry uliczne. Jest to wiec czas, gdzie naprawdę warto zaglądnąć na weekend do Jarosławia. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kiedy: 8 września 2018 godz. 10:00

Gdzie: Jarosław

Szukasz noclegu?
–> noclegi na Podkarpaciu

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!