Wirtualny szlak turystyczny – nowa inicjatywa Podkarpacia

Obiekty wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO po stronie polskiej i słowackiej, bez wychodzenia z domu! Wystarczy włączyć komputer i wszystko mamy jak na dłoni. Podkarpackie jest w trakcie tworzenia wirtualnego szlaku turystycznego. 

Inicjatywa powstała dzięki projektowi “Szlakiem obiektów UNESCO na pograniczu polsko-słowackim”. Możemy zobaczyć je w bardzo dobrej rozdzielczości, więc efekt jest na prawdę imponujący.

Jakie obiekty znajdziemy?
Obiekty, które można zobaczyć dzięki stronie internetowej to cerkwie i kościoły w Radrużu, Chotyńcu, Smolniku, Turzańsku, Bliznem, Haczowie, Ladomirovej, Bodrużalu, Hervartovie, Keżmaroku oraz panoramy Bardejova, Stużicy, Havesovej, Rozoku, Vyhorlata.

Każde z tych miejsc charakteryzuje się czymś innym i ciekawym. Nie zawsze mamy możliwość zobaczenia czegoś na własne oczy, a to rozwiązanie daje taką możliwość. Jest to szczególne udogodnienie dla osób niepełnosprawnych, którzy mogą poznać świat nie ruszając się z fotela.

Link do wirtualnego spaceru: http://www.podkarpackie.pl/szlakunesco/

A jeżeli jednak zdecydujecie się wybrać na miejsce, zachęcamy do znalezienia noclegu na Noclegowo.pl 

 

Opublikowano:

Autor:

Studentka ekonomii. W Noclegowo od ponad roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *