GrassRoots Festiwal w Rudnikach – połączmy zabawę z nauką

Czy problem zanieczyszczeń w naszym środowisku jest istotny? A jeśli jest, to jak bardzo i jak go zwalczać? Takie pytania w ostatnim czasie zadaje sobie każdy z nas, słysząc z mediów wiadomości, które niekoniecznie należą do pozytywnych. Festiwal Grass Roots postara Wam się odpowiedzieć na te pytania, dodatkowo zapewniając przy tym świetną zabawę!

Festiwal powstał z inicjatywy kilku przyjaciół, którzy stwierdzili, że warto uczulić lokalną społeczność na problemy ekologiczne. Pomysł ten okazał się sukcesem i już w ten weekend odbędzie się jego czwarta edycja, na którą przyjeżdżają ludzie z całej Polski.

Jak wygląda taki festiwal? 
Od rana będą odbywać się rożnego rodzaju warsztaty edukacyjne oraz ruchowe, wykłady, natomiast wieczorem nie zabraknie atrakcji w Domu Muzycznym GrassRoots m.in. koncert najlepszych DJ z różnych zakątków Polski a także muzyki elektronicznej. Strefa dla rodzin z dziećmi, gdzie będą miały dostarczone odpowiednią porcję rozrywki, strefa kajakowa – można będzie popłynąć rzeką Liwą, płynącą tuż obok festiwalu.

Coś na ząb
Dostępna będzie strefa gastro, gdzie w tym roku o Wasze pełne brzuchy zadba ekipa z Niezłego Kotła.

Kiedy: 13 – 15 lipca

Gdzie dokładnie?
Gospodarstwo ekologiczne Nubes w Rudnikach 2 (gmina Ryjewo).

Nie zapomnijcie, by na takie wydarzenie przyjechać w ekologicznym stylu. Organizatorzy zachęcają do skorzystania z pociągu, roweru czy kajaku.

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook