VII Międzynarodowy Festiwal Zbliżenia Kultur w Warszawie

Festiwal, który po prostu łączy ludzi, niezależnie od pochodzenia czy kultury. Już w ostatni weekend września zawita do Warszawy!

Misją festiwalu jest zbliżanie Polaków oraz obcokrajowców, którzy mieszkają w Polsce. Pomaga w budowaniu poczucia wspólnoty ludzi, mieszkających w jednym domu – w Polsce.

Program:
28-09-2018 (piątek) Sala kinowo-koncertowa RONiK przy ul. Belwederska 25 w Warszawie
– 18:30 – Uroczyste otwarcie VIII edycji Festiwalu, oraz koncert z udziałem Buriackiego Etno-Rock zespołu SHONO (Irkuck, Rosja). Uroczystemu otwarciu Festiwalu będzie towarzyszyć piękna foto-wystawa-performance „Złoty Pierścień Rosji…zatrzymany w czasie”.

29-09-2018 (sobota) Dziedziniec i park Domu Kultury ŚWIT, ul. Wysockiego 11, Warszawa
– 14:00 Święto Poezji Śpiewanej: Międzynarodowy koncert w którym udział wezmą autorzy i wykonawcy poezji śpiewanej z różnych krajów, m.in. Antoni Muracki (Polska), Igor Nekrasov (Rosja), Siarhei Antonau & Vadim Mezetskii (Białoruś), Wasilij Łuczenko (Polska/Ukraina), Sergey Gogunov (Rosja), Evgen Malinowski (Polska/Rosja), i inni…
– 17:00 Oczekiwane Święto Zbliżenia Kultur.

 30-09-2018 (niedziela), Dzień Czeburaszki:
– 12:00 Niezwykły Dzień Czeburaszki: Zabawy, warsztaty zdrowa żywność dla dzieci, tańce ze świata, lepienie pierogów polskich i pielmieni rosyjskich, malowanie, prezentacje rękodzieł i prac artystycznych dzieci z Polski i ze Świata, bieg dla dzieci na 50 metrów i wiele innych ciekawych atrakcji!
– 15:00 Odbędzie się pod hasłem “Dzieci dla zbliżenia kultur”: Międzynarodowy koncert z udziałem solistów i zespołów dziecięcych.

Szukasz noclegu?
–> noclegi w Warszawie
–> noclegi w okolicy Warszawy

Opublikowano:

Autor:

Studentka ekonomii. W Noclegowo od ponad roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *