TOP 3 kierunki na wrzesień last minute w Polsce

Lato wcale nie kończy się wraz z rozpoczęciem roku szkolnego! Jeśli chcecie wyskoczyć za miasto na weekend we wrześniu lub wakacyjny urlop jeszcze przed wami to świetnie się składa. Wrzesień to idealna pora na odkrywanie nowych miejsc! Koniec wakacji gwarantuje spokojną pogodę i brak tłumów. Gdzie wyjechać we wrześniu? Sprawdźcie najciekawsze kierunki na wyjazd last minute !

Morze po sezonie. Małe wsie i miasteczka

Jeśli lubisz spacery po pustej plaży, ogniste zachody słońca i spokojny wypoczynek z książką w ręku zdecydowanie wybierz ten kierunek! We wrześniu w powietrzu unosi się zdecydowanie więcej jodu, a na relaks najlepiej udać się do małych, sielskich wsi i miasteczek takich jak Jantar, w gdzie polecamy wyjątkowo przytulne pokoje gościnne lub otoczone lasem domki w zielonym Lubiatowie. Za taki wyjazd zapłacimy nawet o połowę niższą cenę niż w sezonie, a relaks i spokój ducha jest gwarantowany!

Wyprawa na grzyby w Bory Tucholskie we wrześniu

Ostatnie promienie ciepłego słońca i nieśmiałe kolory jesieni najlepiej podziwiać w Borach Tucholskich. To wspaniałe miejsce dla osób aktywnych i poszukujących spokoju ducha. O tej porze roku macie niepowtarzalną okazję na podglądanie z bliska dzikiej przyrody. Jest to czas rykowiska, a także wielkiego grzybobrania. W Borach Tucholskich czekają na was urocze domki i samotnie, gdzie możecie uciec na chwilę przed całym światem. Zaczerpnijcie odrobiny kaszubskiego folkloru lub oddajcie się kajakarskim i rowerowym wycieczkom.

469911 944 swornegacie swornegacie - TOP 3 kierunki na wrzesień last minute w Polsce

Wrzesień: weekend dla dwojga w polskich winnicach

Podarujcie sobie odrobinę relaksu i skosztujcie smaku polskiego wina. Wrzesień to przecież czas winobrania! Zobaczcie małe, kameralne winnice jak ta w Eko winnica w Beskidach czy rodzinna  Winnca na Leśnej Polanie w lubuskim. Poznajcie właścicieli winnic, którzy odkryją przed wami wszystkie tajemnice trunku i spędźcie romantyczny weekend we dwoje!

Opublikowano:

Autor:

Studentka dziennikarstwa UJ oraz turystyki przygodowej AWF w Krakowie. W Noclegowo łącze swoje pasje - radość z pisania i odkrywania wyjątkowych miejsc na mapie Polski. W wolnym czasie podróżuję, pochłaniam dobre reportaże, a przy sprzyjającej pogodzie wspinam się w górach i ruszam na skitury lub windsurfing.


Oceń artykuł: