Plaża dla naturystów w Łodzi – największy taki punkt w centralnej Polsce

Aquapark Fala w Łodzi znów powraca do swoich tradycji. Oprócz nowo otwartych jacuzzi, szykuje się największy tego typu projekt w Polsce centralnej – plaża dla naturystów! 

Jak się okazuję, inicjatywa ta, nie była tylko wynikiem działań aquaparku, ale sami łodzianie postanowili, że zasługuje ona na poparcie z ich strony. W marcu 2018 brali oni udział w głosowaniu na platformie Vox Populi, na stronie Urzędu Miasta, gdzie wygrała znaczną ilością głosów. 1179 osób za, 465 przeciw.

Plaża oddzielona będzie nieprzezroczystym płotem, wypełniona piaskiem. Ustawione będą leżaki i parasole, gdzie naturyści mogą odpocząć i się opalać.
Wstęp na na nią będą mieli tylko i wyłącznie pełnoletni mieszkańcy Łodzi, po uiszczeniu dodatkowej opłaty 3 zł.

Nowe atrakcje mają otwarcie 21 lipca. W godzinach 11-17 odbywać się będą zabawy i konkursy dla całych rodzin m.in. zawody rodzinnej sztafety pływackiej oraz zawody rodzinne “Poławiacze Pereł”. Można będzie spróbować jazdy na AquaBike, czyli na rowerze w wodzie, a dla dzieci przygotowano aquazorbing – popularne kule do chodzenia po wodzie. Aquapark fala przewidział tego dnia różnego rodzaju nagrody np. karnety na basen, a więc warto skorzystać!

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł: