Ostatnie Warszawskie Potańcówki przy Fontannie w te wakacje

Muzyka sprzed lat, Warszawski klimat, profesjonalni tancerzy, którzy wyciągną na parkiet nawet najbardziej wstydzących się parkietu! To wszystko jeszcze przez dwie najbliższe soboty w Warszawie. Nie może Cię tam zabraknąć! 

Poczuj się tak, jakbyś mógł się cofnąć do dawnych lat i potańczyć przy rytmach swinga, funku czy rock’n’rolla. To niepowtarzalna okazja by podszkolić swoje umiejętności.

Na początku o atmosferę tego gorącego spotkania zadba DJ, który rozgrzeje Was do czerwoności. Później do działania wkroczą profesjonalni tancerze i nauczą Was kroków.

Specjalnie zaprojektowany drewniany podest oraz scena stanęły w samym sercu Podzamcza, tak by jak najlepiej korespondowały z tym wyjątkowym na mapie miasta miejscem. Od kilku już lat Multimedialny Park Fontann stanowi dla warszawiaków i gości stolicy źródło relaksu i ukojenia oraz niezwykłych wrażeń zapewnianych przez cotygodniowe multimedialne show.

Kiedy: sobota 21 i 28 lipca, godz. 19.00

Gdzie: Multimedialny Park Fontann w Warszawie

Szukasz noclegu?
–> noclegi w Warszawie 

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zależy Ci na opinii?

Dowiedz się jak zadbać o dobre relacje z gośćmi. Wypróbuj proste sposoby, by zrobić pozytywne wrażenie. Zapewnij miłe wspomnienia z pobytu.