Ogródek Farmera w Żorach, czyli zbliżenie dzieci do przyrody

Dzieci w dzisiejszych czasach dzieci rzadko mają okazje poznać wiejskie życie. Zobaczyć jak żyją zwierzęta czy ujrzeć świeże warzywa posadzone w ogródku, dlatego w Żorach powstał Ogródek Farmera.
Ogródek Farmera to doskonała lekcja przyrody dla dzieci, które na co dzień mieszkają w mieście i nie mają możliwości poznania wiejskiej strony życia. W zagrodach na terenie Twinpigs mieszkają m.in. daniele, konie, kuce, osły oraz owce, gęsi, kury i kaczki. W zwierzyńcu nie mogło zabraknąć także świnki, której rysunkowa wersja jest symbolem miasteczka.

Oprócz zwierząt czekają na dzieci również inne atrakcje: park linowy, domki na drzewach, kilkadziesiąt drewnianych gier zręcznościowych. Mali kowboje i kowbojki grają m.in. w Wielki Kanion, Wyścigi Skorpionów, układają Most Leonarda i strzelają z łuku. Na jednym z drzew znajduje się także podniebna zjeżdżalnia: zjazd zaczyna się w koronie dębu. Strefa leśna zajmuje ponad 2 hektary parku. Wszystkie nowe atrakcje dostępne są w ramach biletu wstępu do Westernowego Parku Rozrywki Twinpigs.

Prawda, że to doskonała lekcja dla Waszych pociech? A w dodatku fantastyczna zabawa. Wystarczy zarezerwować nocleg w Żorach i przy okazji zwiedzić jego okolice.

Opublikowano:

Autor: Zuzanna Maciejewska

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *