Narodowy Dzień Tenisa na Narodowym w Warszawie

50 kortów do tenisa w jednym miejscu już w najbliższą niedzielę na Stadionie Narodowym w Warszawie! Wspólnie uczcijmy dzień tenisa. 

Udział w Narodowym Dniu Tenisa zapowiedzieli nasi Polscy czołowi tenisiści, na czele ze zwyciężczynią 20 turniejów WTA Agnieszką Radwańską, dwukrotnym mistrzem wielkoszlemowym Łukaszem Kubotem czy jedną z najlepszych juniorek świata, mistrzynią Wimbledonu w tej kategorii wiekowej Igą Świątek.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci przygotowano specjalną strefę, w której zapoznają się z podstawami gry w tenisa i wezmą udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Chętni mogą zagrać w „Pucharze Tenis 10” w kategoriach czerwonej i niebieskiej oraz „open”, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie dzieci zaprosimy do strefy gier i zabaw, będzie wyjątkowo! Będzie też okazja, żeby sprawdzić prędkość swojego serwisu, zmierzyć celność swoich uderzeń, ale i popisać się wiedzą tenisową w jednym z organizowanych  konkursów. Na korcie centralnym do gry staną podziwiani, znani artyści, najlepsi w kraju zawodnicy w tenisie na wózkach, przedstawiciele tenisa amatorskiego. Po południu reprezentanci Polski na Puchar Federacji, Puchar Davisa oraz w młodszych kategoriach wiekowych, podzieleni na drużyny Białą i Czerwoną, rozegrają 11 krótkich meczów pokazowych, więc będzie się działo!

Kiedy: 9 września 2018

Gdzie: PGE Narodowy, Warszawa

Szukasz noclegu?
–> noclegi w Warszawie 

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!