Gdynia Film Festival – walka o Złote Lwy już 17 września

Od 17 do 22 września w Gdyni odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń filmowych w Polsce, co roku o Wielką Nagrodę Złotych Lwów walczyć będą najnowsze produkcje kinowe. Festiwal promuje jako jedyny na tak wielką skalę polską kinematografię, obecność na tym wydarzeniu to idealna okazja do zaobserwowania zjawiska dialogu nowych pokoleń filmowców z legendami polskiego kina.

W ubiegłym roku nagroda trafiła do rąk Piotra Domalewskiego reżysera filmu Cicha noc, w gronie zwycięzców znaleźli się również Joanna Kos-Krauze i Krzysztof Krauze, którzy otrzymali “Srebrne Lwy” za film Ptaki śpiewają w Kigali.

Na przestrzeni lat możemy zaobserwować zmiany postępujące w europejskim kinie, festiwal na który Państwa zapraszamy jest świetna okazją by doświadczyć ewolucji zachodzącej w produkcjach filmowych na przestrzeni lat. Obecność wskazana dla osób, które pasjonują się sztuką filmową.

Zostań w Trójmieście na dłużej – wyszukaj nocleg do 100 zł w Gdyni.

Opublikowano:

Autor:

Absolwentka technicznego kierunku studiów a jednocześnie osobą kreatywna i pomysłowa. Świetnie odnajduje się w sferze content marketingu oraz social media. Prywatnie jest miłośniczką fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook