Festiwal SLOT Pomorze, czyli wydarzenie dla fanów filmu

Festiwal Kulturalny, który od kilku lat przyciąga tłumy. Już za kilka dni odbędzie się w Gdyni! Tym razem czeka na Was wiele nowości, a także nowa lokalizacja. 

SLOT Pomorze został stworzony po to, by na spokojnie pobyć razem i doświadczyć czegoś nowego. Program jest w całości w 6 obszarach: Plenerowe Warsztaty Artystyczne, Strefa audiowizualna i SLOT Kino, Strefa 12k #znajdzdobro, Cafe Przystań – chillout i spotkania, Panel dyskusyjny „Sztuka Życia” i koncert zespołu Dzieła Wybrane.

W tym roku na szczególną uwagę zasługuje strefa audiowizualna stworzona z myślą o młodzieży. Praca z prawdziwą kamerą w studiu filmowym, warsztaty aktorskie z świetnym teatrem Valldal, montowanie filmu smartphonem i udowadnianie życiowości współcześnie produkowanych seriali – to i jeszcze więcej będzie można znaleźć w multimedialnym namiocie. To nie koniec festiwalowych niespodzianek. Jednym z gości specjalnych panelu dyskusyjnego będzie niesamowity Kapitan Krzysztof Baranowski, a w programie znajdzie się także tworzenie muralu i dzieła ośrodków twórczych.

Festiwal ma być przede wszystkim okazją do zatrzymania się w ciągłym biegu współczesnego życa, w którym wszyscy, chcąc nie chcąc, uczestniczymy. To miejsce na twórczość, wymianę myśli, chillout i nawiązywanie relacji.

Kiedy: 8 września 2018

Gdzie: Park Rady Europy

Szukasz noclegu?
–> noclegi w Gdyni 
–> noclegi w Trójmieście 

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!