37. Festiwal Piknik Country & Folk w Mrągowie

27 lipca zaczyna się kolejna edycja międzynarodowego Festiwalu Piknik Country & Folk w Mrągowie! Dzięki oprawie wydarzenia i występujących na nim artystów, wyruszymy w niezwykłą podróż do krainy country, folku, bluegrassu i americany. 

Nie miałeś okazji jeszcze być na tym wydarzeniu? Nic straconego! Czas przyjść i nadrobić wszystkie stracone lata, a także zaległości w muzyce. Do przyjścia jeszcze bardziej zachęca fakt, że obok festiwalu w Opolu czy Sopotu, należy on do najbogatszych pod względem swojej historii. W końcu to już 37 edycja!

Pierwszego dnia festiwalu zaplanowano prezentację nurtu muzycznego bezpośrednio poprzedzającego pojawienie się rock n rolla. Na piątkowy wieczór przewidziano takie gwiazdy jak: koncert zespołu Honky Tonk Brothers, dwa koncerty jubileuszowe z okazji 40-lecia działalności artystycznej Michała Lonstara oraz Tomasza Szweda. Nie zabraknie też światowej sławy gwiazdy Alberta Lee z zespołem Music Road Pilots oraz specjalnym udziałem Sary Jory. Nie zabraknie również jednego z najciekawszych artystów country z USA – Darryla Worleya.

Gwiazdami kolejnego dnia będą: polski zespół Droga na Ostrołękę, Jason Lee McKinney prosto z USA, jeden z najlepszych zespołów bluegrassowych Frank Solivan i Dirty-Kitchen- USA. Sobotę uświetnią dwa kolejne koncerty jubileuszowe z okazji 25-lecia działalności artystycznej Alicji Boncol oraz Mariusza Kalagi.

Z pewnością każdy uczestnik festiwalu znajdzie coś dla siebie.

Gdzie: Amfiteatr nad jeziorem Czos, Mrągowo.

Kiedy: 27-29 lipca 2018|

Program
Na piątek (27.07) zaplanowano m.in. dwa specjalne koncerty jubileuszowe:
40-lecie działalności artystycznej Michała LONSTARA
25-lecie działalności artystycznej Mariusza KALAGI
-koncert światowej gwiazdy muzyki country i country bluesa.

Na sobotę (28.07) zaplanowano m.in. dwa specjalne koncerty jubileuszowe:
25-lecie działalności artystycznej Alicji BONCOL
40-lecie działalności artystycznej Tomasza SZWEDA
-Jason Lee McKinney Band – USA, prosto z Nashville na jedyny koncert w Europie przyjeżdża zespół grający country, americanę i country rocka w najlepszym południowym brzmieniu (southern roots).
-koncert jednego z najlepszych amerykańskich zespołów bluegrassowych.

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook