ZaGRAjmy w Katowicach, czyli miejska gra

Katowice miastem muzyki? Szybko znajdź punkty, rozwiązuj zadania i po prostu GRAj w Katowicach! Miejska zabawa dla wszystkich chętnych już w najbliższą niedzielę.

Świetna zabawa dla wszystkich mieszkańców w dodatku za free! Wystarczy, że wpadniesz i będziesz dobrze się bawił. Poczujesz się trochę jak w grze komputerowej, rozwiązując wszystkie zadania.

Weź ze sobą całą rodzinę, przyjaciół, znajomych i razem odkryjcie muzyczne zagadki Katowic! Może okaże się, że nadal nie znacie tak dobrze swojego miasta jak myśleliście? Zapisz swoją drużynę tutaj: https://zagrajmy-w-katowicach.evenea.pl/

Jeśli potrzebujesz dodatkowej motywacji, by przybyć na to wydarzenie to już Ci ją daję. Przewidziano dla najlepszych drużyn nagrody. Jakie? O tym nie wspominamy, będą dla Was przyjemną niespodzianką!

Gdzie: Rynek Plac nad Rawą

Kiedy: 26 sierpnia godz. 15:00

Szukasz noclegu? 
–> noclegi w Katowicach 

Opublikowano:

Autor:

Studentka ekonomii. W Noclegowo od ponad roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *