VII Festiwal Zaklęte w Dyni w Krakowie, czyli dyniowe arcydzieła

Nowohucka Aleja Róż znów stanie się na jeden dzień miejscem pełnym dyniowych niespodzianek. Zobaczycie, jakie rzeźby można stworzyć właśnie z dyni!

Dyniowe rzeźby przyciągną Wasze spojrzenia, „pomarańczowe” warsztaty pobudzą kreatywność (i nie tylko) a dyniowe smaki zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Od kilku lat w centrum Nowej Huty odbywa się dyniowy festiwal. Zaprezentowane będą wszystkie atuty dyni. W festiwalowych namiotach mieszkańcy Krakowa i turyści mogą poznać zastosowanie dyni, nie tylko jako składnika spożywczego, ale przede wszystkim jako materiału twórczego.

Animatorzy z Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaproszą wszystkich chętnych do udziału w warsztatach plastycznych, animacjach i zabawach inspirowanych kształtami i kolorami dyni. Podczas odwiedzania stoisk będzie można także zapoznać się z ofertą Klubów na nowy rok szkolny.

Firma Prymat zaprosi uczestników imprezy na pyszny pokaz kulinarny i do degustacji najlepszych dyniowych smakołyków. Jakiej potrawy będzie można spróbować w tym roku, to niespodzianka!

Kiedy: 16 września 2018

Gdzie: Aleja Róż, Kraków

źródło: http://www.zakletewdyni.pl/aktualnosc/58/vii-festiwal-zaklete-w-dyni.html

Szukasz noclegu?
–> noclegi w Krakowie
–> noclegi w okolicy Krakowa

Opublikowano:

Autor:

Studentka ekonomii. W Noclegowo od ponad roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *