PoSZLAKI – Letnie wędrówki i spotkania edukacyjne w Tatrzańskim Parku Narodowym

Wybierasz się do Zakopanego? A może już w nim jesteś? Świetnie się składa. Koniecznie musisz wziąć udział w letnich wędrówkach i spotkaniach edukacyjnych w Tatrzańskim Parku Narodowym! 

Jakie atrakcje na Was czekają?

➡ w każdy wtorek i czwartek odbywać się będą wycieczki dla rodzin z dziećmi. Trasy i tematyka dostosowane są do małych turystów, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z Tatrami.

➡ W środy i soboty zapraszamy turystów dorosłych zainteresowanych turystyką przyrodniczą na dłuższe wycieczki, w czasie których dowiedzą się więcej na temat geologii, botaniki i ekologii.

➡ Dorośli turyści mogą też wziąć udział w cyklu spacerów “Dziedzictwo nieoczywiste” prowadzonych metodą interpretacji dziedzictwa. To okazja do poznania mniej znanych miejsc w TPN i spojrzenia na Tatry z innej perspektywy.

➡ Wszystkich odwiedzających Dolinę Kościeliską zapraszamy na prelekcje edukacyjne nad Smreczyńskim Stawem prowadzone przez pracowników oraz wolontariuszy TPN w poniedziałki, wtorki i piątki.

➡ Bardziej doświadczonych turystów zapraszamy na popołudniowe zajęcia w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN (Zakopane, ul. Chałubińskiego 42a). Na spotkaniu przy makiecie zajęcia edukacyjne przy makiecie Tatr (wtorek) będzie można sprawdzić swoją wiedzę o topografii i przyrodzie Tatr, a na szkoleniu “Leave No Trace” (poniedziałek) poznać zasady turystyki przyjaznej dla przyrody.

Kiedy: do 30 sierpnia 2018

Gdzie: Tatrzański Park Narodowy

Pamiętajcie, że lista miejsc jest ograniczona. Najpierw trzeba się tutaj zapisać: http://tpn.pl/lato-z-tpn

Szukasz noclegu?
–> noclegi w Tatrach
–> noclegi w Zakopanem

Opublikowano:

Autor: Zuzanna Maciejewska

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *