Miasto i Kultura – konferencja we Wrocławiu

Nie istnieje przecież miasto bez kultury, ani kultura bez miasta. Kolejna edycja porusza kontrowersyjne tematy, na które na co dzień rzadko rozmawiamy. Przekonaj się, o czym mowa. 
Ideą przewodnią zaplanowanego na jesień wydarzenia będzie kompromis, o którym rozmawia się w kontekście społeczno-politycznym, biznesowym czy też relacyjnym, ale niezbyt często słyszymy o nim w kontekście przemysłów kultury. Nie mówimy głośno o trudach godzenia sztuki i marketingu, regulacji prawnych i realiów zarządzania kulturą, projektowania inkluzywnych przestrzeni i sytuacji versus rzeczywistości, w której funkcjonują producenci kultury. Nie rozpatrujemy kompromisu w kontekście współpracy międzysektorowej czy też budowania partnerstw pomiędzy skrajnie różnymi podmiotami, nie myślimy o nim rozwijając działania współtworzone z mieszkańcami naszych miast. Przede wszystkim nie idziemy na kompromis sami ze sobą, rezygnując z nadprodukcji projektów i koncentrując się na zachowaniu równowagi pomiędzy pracą i prywatnym życiem. W trakcie „Miasta i Kultury” wspólnie przyjrzymy się trendom w zarządzaniu i produkcji kultury, dla których wspólnym mianownikiem ma być właśnie kompromis.

Kiedy: 18 – 20 października 2018

Gdzie: Strefa Kultury Wrocław

Bilety: do nabycia przed wejściem

Szukasz noclegu?
–>
noclegi we Wrocławiu

Opublikowano:

Autor: Zuzanna Maciejewska

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *