Katowice Tattoo Konwent 2018 – festiwal muzyki i tatuażu w Katowicach

Wydarzenie dla miłośników zdobienia swojego ciała, ale również muzyki. Będziecie mogli sami zrobić tatuaż! Zobaczcie co jeszcze na Was czeka tego dnia!

Miłośnicy ozdabiania swojego ciała po raz kolejny obejrzą najzdolniejszych tatuatorów przy pracy. Tym razem w strefie wystawienniczej spotkać będzie można 200 tatuażystów! Tattoo Konwent to niepowtarzalna okazja, by znaleźć wymarzony tatuaż i odpowiedniego artystę, sprawdzić kto wykonuje najlepsze wzory w Polsce, zobaczyć kto „dziara się w ciemno”, sprawdzić siebie i samodzielnie wytatuować banana, a także wystawić w konkursie utrwalony na swoim ciele tatuaż. Strefa wystawiennicza, w której powstaną setki obrazów na ciele to niejedyna atrakcja imprezy w tym roku. W programie znalazły się również elektryzujące pokazy oraz koncerty, które umilą atmosferę tego wydarzenia. W Katowicach wystąpi między innymi prawdziwa  legenda street punka – Booze&Glory.

Kiedy: 15 – 16 września 2018

Gdzie: Galeria Szyb Wilson, Katowice

Szukasz noclegu?
–>
noclegi w Katowicach 

Opublikowano:

Autor: Zuzanna Maciejewska

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *