Willa Stachoniówka 2, pokoje z łazienkami, tv, wi-fi

Chłabówka,Górna 28B, 34-500 Zakopane
Prywatna łazienka
Bezpłatne anulowanie
Stworzony dla rodzin

O obiekcie

» O NAS I NASZEJ OFERCIE
Prowadzimy firmę rodzinną, która na podhalańskim rynku wynajmu pokoi gościnnych funkcjonuje już od kilkudziesięciu lat. Naszą misją jest stworzenie w Stachoniówkach takiej atmosfery i podejścia do Klienta, aby słowa „przyjeżdżasz do nas jako Gość a odjeżdżasz jako przyjaciel” miały realne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje o wysokim standardzie mieszczące się w dwóch sąsiadujących ze sobą budynkach STACHONIÓWEK. Budynki znajdują się na jednej, ogrodzonej posesji. W naszej ofercie znajdą Państwo:

 • wspaniałą lokalizację swojego wypoczynku: nie znajdujemy się w ścisłym centrum, za to w pobliżu szlaków turystycznych (takich jak Dolina Olczyska, Kopieniec, Nosal) i stoków narciarskich – właśnie na Nosalu,
 • doskonałą komunikację z centrum Zakopanego [częste kursy regularnych autobusów Komunikacji Miejskiej (linia nr 11) oraz busów prywatnych – cena biletu 3-4 zł.] Do przystanku tylko 500m.
 • organizację wyjazdów na wycieczki jednodniowe, np. na Spływ przełomem Dunajca, oraz na szlaki np. do Morskiego Oka czy Dol. Kościeliskiej – posiadamy własny transport. Wyjazdy w sezonie organizowane są codziennie;
 • atrakcyjne ceny noclegów i wyżywienia, oraz transportu;
 • pokoje w STACHONIÓWCE posiadają własny węzeł sanitarny (toaleta, kabina natryskowa i umywalka – pokoje z łazienkami). Większość pokoi wykonana jest w drewnie (boazeria na ścianach). We wszystkich pokojach znajdują się telewizory led 32 cale. W STACHONIÓWCE 2 również wszystkie pokoje posiadają własny węzeł sanitarny (kabina natryskowa, wc, umywalka) oraz telewizory led 32 cale. Pokoje nowe, murowane, przyjemna dla oka, żywa kolorystyka pomieszczeń, część pokoi z balkonami. Kilka pokoi posiada również własną lodówkę i czajnik bezprzewodowy oraz sztućce i kubki (droższe pokoje),
 • widok na Kasprowy Wierch i Giewont z okien niektórych pokoi,
 • smaczne, domowe posiłki (śniadania i obiadokolacje) – stołówka znajduje się w Stachoniówce.
 • możliwość samodzielnego przygotowania posiłków w Stachoniówce 2 – duży, wyposażony we wszystko co niezbędne w kuchni, ogólnodostępny aneks kuchenny na parterze oraz (nowość!) drugi, mniejszy aneks kuchenny na II piętrze (do dyspozycji lodówka, mikrofalówka, czajnik elektryczny, kuchenka indukcyjna, garnki, sztućce, talerze, szklanki, kieliszki itp.),
 • wspaniałą, domową atmosferę. Przyjeżdżasz jako Gość, odjeżdżasz jako przyjaciel,
 • bardzo duży, zamykany na noc, odśnieżany, ogrodzony i monitorowany parking gratis,
 • dużo bezpiecznej przestrzeni do zabawy dla dzieci – plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalniami, huśtawkami, oraz sala zabaw dla dzieci (nowość!) w willi Stachoniówka 2.
 • możliwość rozpalenia grilla,
 • salę i stół do ping – ponga (w Stachoniówce 2),
 • piłkarzyki (w Stachoniówce),
 • bezpłatny dostęp dosieci bezprzewodowej wi - fiw obu budynkach. Zasięg w każdym pokoju.
 • możliwość bezpłatnego skorzystania z pralki automatycznej (nowość!), żelazka, deski do prasowania.


» LOKALIZACJA
Sąsiadujące ze sobą budynki „Stachoniówek” znajdują się na zakopiańskiem osiedluChłabówka Górna, które zlokalizowane jest 4 km. od górnej części Krupówek przy drodze nazywanej drogą Oswalda Balzera wiodącej na Słowację oraz do Morskiego Oka. Jest to miejsce wolne od miastowego kurzu i zapachu spalin. Na Chłabówce można bez przeszkód obcować z nieskażoną przyrodą tatrzańską, delektować się ciszą i doskonale wypoczywać.
Przez nasze osiedle przebiegają linie komunikacji regularnej do stacji narciarskiej „Małe Ciche” oraz pod wyciągi narciarskie w Białce Tatrzańskiej. Bez problemu można również dostać się busem do Palenicy Białczańskiej skąd można wyruszyć do Morskiego Oka.

Odległości od naszych willi:

 • Krupówki – centrum – 4,5 km.
 • Dworzec PKP/PKS – 5 km.
 • Nosal – 2 km.
 • przystanek PKP/BUS (dojazd CHŁABÓWKA – CENTRUM i odwrotnie oraz do Małego Cichego, Białki Tatrzańskiej i Palenicy Białczańskiej) – 500 m,
 • stacja BP – 3 km.,
 • wejście do Doliny Olczyskiej – 900 m.,
 • szlak na Kopieniec i Psią trawkę (z Cyrhli) – 1,8 km.,
 • zabytkowa kaplica Witkiewicza na Jaszczurówce – 800 m.


CENNIK:
nocleg od 60 zł. do 160 zł. /os. w zależności od terminu i długości pobytu.


Koszt wyżywienia:

 • śniadanie 35 PLN/osoba,
 • obiadokolacja 45 PLN/osoba.

Posiłki oferujemy tylko w sezonie przy większej frekwencji - o szczegóły prosimy pytać telefonicznie.


Dzieci w wieku do 3 lat bezpłatnie.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 w dniu przyjazdu a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

Przydatne informacje

Zameldowanie Po 14:00
Wymeldowanie Przed 10:00
Zwierzęta
Zwierzęta nie są akceptowane
Palenie
Palenie jest zabronione
Akceptowane formy płatności
Karty płatnicze, gotówka, przelew
Możliwe dodatkowe opłaty
Opłata miejscowa (za dobę za osobę): 2 zł.
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 30% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza. Pozostałą kwotę zapłacisz po przyjeździe do obiektu.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji do 14 dni przed datą zameldowania. Później opłata rezygnacyjna wynosi 30% kosztu pobytu.
Parking
 • publiczny
 • liczba miejsc parkingowych: 28
 • na terenie obiektu
 • bezpłatny
 • nie wymaga rezerwacji miejsc
 • dodatkowe cechy parkingu: zamknięty, monitorowany, na posesji obiektu
Inne
REGULAMIN POBYTU W WILLI STACHONIÓWKA 2

§ 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 w dniu przyjazdu a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

§ 2. Przyjazd najpóźniej do godziny 22.00.

§ 3. W przypadku rezerwacji noclegów wraz z wyżywieniem, jeżeli nie ustalono inaczej, opłata naliczana jest od obiadokolacji w dniu przyjazdu kończąc śniadaniem w dniu wyjazdu.

§ 4. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od godz. 22. 00 do godz. 06.00

§ 5. Każdorazowo prosimy aktualnego Najemcę o sprawdzenie stanu technicznego wynajmowanego pokoju oraz wszelkich urządzeń znajdujących się w najmowanym pomieszczeniu. Wszelkie odkryte wady tuż przed rozpoczęciem użytkowania pokoju należy natychmiast zgłaszać gospodarzowi. Ewentualne szkody niezgłoszone jako istniejące przed rozpoczęciem użytkowania pokoju a także te powstałe na skutek złego użytkowania będą przypisane aktualnemu Najemcy, który zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej w celu pokrycia ewentualnych szkód.

§ 6. Na terenie ośrodka prosimy o zachowanie zgodne z istniejącymi normami etycznymi oraz zasadami koleżeńskiego współżycia. Spożywanie alkoholu w ilościach nie powodujących zagrożenia życia, zdrowia, nie narażających na zniszczenie cudzego mienia oraz nie powodujących zbyt głośnego zachowania.

Palenie papierosów tylko w specjalnie wyznaczonych do tego celu miejscach na zewnątrz budynków (np. na balkonach) ! Kategoryczny zakaz palenia w wewnątrz budynków !

§ 7. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa prosimy o nieużywanie w pokojach grzałek i grzejników elektrycznych nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju.

§ 8. Dla zapewnienia komfortu wszystkim naszym Wczasowiczom w naszych willach szczególnie nie zezwalamy na:

- zakłócanie spokoju, np. wykonywanie lub odtwarzanie głośnej muzyki bez zgody gospodarzy budynków,
- zapraszanie i przyjmowanie gości (osób nie będących klientami willi) w pokojach bez zgody gospodarzy,
- zachowanie które zakłócałoby spokojny pobyt innych gości. W takim przypadku Właściciel oraz pracownicy mogą odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę,
- zachowanie powszechnie uznawane za nieprzyzwoite,
- chodzenie w butach narciarskich po klatce schodowej oraz wnoszenie sprzętu narciarskiego do pokoi.

§ 9. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji przedmioty te przechowane zostaną przez miesiąc, a następnie zniszczone.

§ 10. Każdego Gościa możemy poprosić o okazanie dokumentu tożsamości. Nieokazanie dokumentu tożsamości będzie skutkować odmową świadczenia usług. Nie przysługuje wówczas zwrot zaliczki. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych Gości naszych willi.

§ 11. Bardzo prosimy o zgłoszenie się do recepcji natychmiast po przyjeździe i wprowadzeniu się do wynajmowanego pokoju. Pozostałą należność za pobyt prosimy uregulować gotówką lub kartą w dniu przyjazdu.

§ 12. W przypadku wcześniejszego wyjazdu z przyczyn niezawinionych przez nas, kwota za pozostałe niewykorzystane dni pobytu w ramach rezerwacji nie jest zwracana. Podobnie ma się sprawa z zamówionym, a niewykorzystanym posiłkiem.

§ 13. W okresie posezonowym tj. marzec, kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień, październik, listopad, obiadokolacje wydajemy tylko przy większej frekwencji. O szczegóły proszę pytać telefonicznie.

W związku z powyższym, pomimo zaznaczenia odpowiedniej opcji przy dokonywaniu rezerwacji on-line, nie gwarantujemy możliwości skorzystania z obiadokolacji. W przypadku braku możliwości skorzystania z obiadokolacji, wyliczona opłata zostanie odpowiednio pomniejszona o kwotę wynikającą z kosztu niewykorzystanych posiłków.

§ 14. Na miejscu pobierana jest dodatkowa opłata tzw. miejscowa w wysokości 2 zł. za osobę dziennie, odprowadzana do UM Zakopane.

§ 15. Nie akceptujemy pobytu z psami.

§ 16. Teren obiektów na zewnątrz i wewnątrz budynków (miejsca ogólnodostępne, korytarze i klatki schodowe) są ? w trosce o zapewnienie Państwu najwyższego standardu wypoczynku oraz bezpieczeństwa ? monitorowane całodobowo za pomocą systemu kamer z zapisem wizji.

Dziękujemy za akceptację niniejszego regulaminu i zapraszamy do rezerwacji!

Udogodnienia

Opinie gości

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Chłabówka,Górna 28B, 34-500 Zakopane

W pobliżu

 • Sklep spożywczy/supermarket 1800 m
 • Restauracja 600 m
 • Przystanek 550 m
 • Dworzec 5500 m
 • Szpital 6000 m
 • Kawiarnia / bar 550 m
 • Bazar / rynek 6000 m
 • Wyciąg narciarski 2200 m
 • Stok 2200 m
 • Lotnisko 110 km
 • Aquapark 4800 m
 • Szlak górski 800 m
 • Deptak 4500 m

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Noclegi w podobnych lokalizacjach

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.