Willa Stachoniówka tanie noclegi, wyżywienie, wi-fi, parking

Chłabówka 28, 34-500 Zakopane
Prywatna łazienka
Bezpłatne anulowanie
Stworzony dla rodzin

O obiekcie

» O NAS I NASZEJ OFERCIE

Zawsze najbardziej aktualne informacje dotyczące naszej oferty (również możliwość samodzielnej rezerwacji on-line) znajdą Państwo na naszej prywatnej stronie internetowej.

» O NAS I NASZEJ OFERCIE
Prowadzimy firmę rodzinną, która na podhalańskim rynku wynajmu pokoi gościnnych funkcjonuje już od kilkudziesięciu lat. Naszą misją jest stworzenie w Stachoniówkach takiej atmosfery i podejścia do Klienta, aby słowa „przyjeżdżasz do nas jako Gość a odjeżdżasz jako przyjaciel” miały realne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokojeo wysokim standardzie mieszczące się w dwóch sąsiadujących ze sobą budynkach STACHONIÓWEK. Budynki znajdują się na jednej, ogrodzonej posesji. W naszej ofercie znajdą Państwo:

 • wspaniałą lokalizację swojego wypoczynku: nie znajdujemy się w ścisłym centrum, za to w pobliżu szlaków turystycznych (takich jak Dolina Olczyska, Kopieniec, Nosal) i stoków narciarskich – właśnie na Nosalu,
 • doskonałą komunikację z centrum Zakopanego [częste kursy regularnych autobusów Komunikacji Miejskiej (linia nr 11) oraz busów prywatnych – cena biletu 3-4 zł.] Do przystanku tylko 500m.
 • organizację wyjazdów na wycieczki jednodniowe, np. na Spływ przełomem Dunajca, oraz na szlaki np. do Morskiego Oka czy Dol. Kościeliskiej – posiadamy własny transport. Wyjazdy w sezonie organizowane są codziennie;
 • atrakcyjne ceny noclegów i wyżywienia, oraz transportu;
 • pokoje w STACHONIÓWCE posiadają własny węzeł sanitarny (toaleta, kabina natryskowa i umywalka – pokoje z łazienkami). Większość pokoi wykonana jest w drewnie (boazeria na ścianach). We wszystkich pokojach znajdują się telewizory led 32 cale. W STACHONIÓWCE 2 również wszystkie pokoje posiadają własny węzeł sanitarny (kabina natryskowa, wc, umywalka) oraz telewizory led 32 cale. Pokoje nowe, murowane, przyjemna dla oka, żywa kolorystyka pomieszczeń, część pokoi z balkonami. Kilka pokoi posiada również własną lodówkę i czajnik bezprzewodowy oraz sztućce i kubki (droższe pokoje),
 • widok na Kasprowy Wierch i Giewont z okien niektórych pokoi,
 • smaczne, domowe posiłki (śniadania i obiadokolacje) – stołówka znajduje się w Stachoniówce.
 • możliwość samodzielnego przygotowania posiłków w Stachoniówce 2 – duży, wyposażony we wszystko co niezbędne w kuchni, ogólnodostępny aneks kuchenny na parterze oraz (nowość!) drugi, mniejszy aneks kuchenny na II piętrze (do dyspozycji lodówka, mikrofalówka, czajnik elektryczny, kuchenka indukcyjna, garnki, sztućce, talerze, szklanki, kieliszki itp.),
 • wspaniałą, domową atmosferę. Przyjeżdżasz jako Gość, odjeżdżasz jako przyjaciel,
 • bardzo duży, zamykany na noc, odśnieżany, ogrodzony i monitorowany parking gratis,
 • możliwość rozpalenia grilla,
 • salę i stół do ping – ponga (w Stachoniówce 2),
 • piłkarzyki (w Stachoniówce),
 • bezpłatny dostęp dosieci bezprzewodowej wi - fiw obu budynkach. Zasięg w każdym pokoju.
 • możliwość bezpłatnego skorzystania z pralki automatycznej (nowość!), żelazka, deski do prasowania.


» LOKALIZACJA
Sąsiadujące ze sobą budynki „Stachoniówek” znajdują się na zakopiańskim osiedlu Chłabówka Górna, które zlokalizowane jest 4 km od górnej części Krupówek, przy drodze nazywanej drogą Oswalda Balzera, wiodącej na Słowację oraz do Morskiego Oka. Jest to miejsce wolne od miastowego kurzu i zapachu spalin. Na Chłabówce można bez przeszkód obcować z nieskażoną przyrodą tatrzańską, delektować się ciszą i doskonale wypoczywać.
Przez nasze osiedle przebiegają linie komunikacji regularnej do stacji narciarskiej „Małe Ciche” oraz pod wyciągi narciarskie w Białce Tatrzańskiej. Bez problemu można również dostać się busem do Palenicy Białczańskiej skąd można wyruszyć do Morskiego Oka.

Odległości od naszych willi:

 • Krupówki – centrum – 4,5 km,
 • Dworzec PKP/PKS – 5 km,
 • Nosal – 2 km,
 • przystanek PKP/BUS (dojazd CHŁABÓWKA – CENTRUM i odwrotnie oraz do Małego Cichego, Białki Tatrzańskiej i Palenicy Białczańskiej) – 500 m,
 • stacja BP – 3 km,
 • wejście do Doliny Olczyskiej – 900 m,
 • szlak na Kopieniec i Psią trawkę (z Cyrhli) – 1,8 km,
 • zabytkowa kaplica Witkiewicza na Jaszczurówce – 800 m.


CENNIK:
nocleg od 60 zł. do 160 zł./os. w zależności od terminu i długości pobytu oraz standardu pokoju.

Koszt wyżywienia:

 • śniadanie 35 PLN/osoba,
 • obiadokolacja 45 PLN/osoba.

Posiłki oferujemy tylko w sezonie, przy większej frekwencji - o szczegóły prosimy pytać telefonicznie.


Dzieci w wieku do 3 lat bezpłatnie.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 w dniu przyjazdu a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

Warunkiem rezerwacji jest kontakt telefoniczny lub e - mailowy (nie dotyczy rezerwacji dokonanych ON-LINE) celem ustalenia szczegółów pobytu oraz wpłaty zaliczki w wysokości 30-50% wartości rezerwacji. (Na rezerwacje "sylwestrowe" zaliczka pobierana jest w wysokości 50% wartości rezerwacji).

Przydatne informacje

Zameldowanie Po 14:00
Wymeldowanie Przed 10:00
Zwierzęta
Zwierzęta nie są akceptowane
Palenie
Palenie jest zabronione
Akceptowane formy płatności
Karty płatnicze, gotówka, przelew
Możliwe dodatkowe opłaty
Opłata miejscowa (za dobę za osobę): 2 zł.
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 30% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza. Pozostałą kwotę zapłacisz po przyjeździe do obiektu.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji do 14 dni przed datą zameldowania. Później opłata rezygnacyjna wynosi 30% kosztu pobytu.
Parking
 • publiczny
 • liczba miejsc parkingowych: 30
 • na terenie obiektu
 • bezpłatny
 • nie wymaga rezerwacji miejsc
 • dodatkowe cechy parkingu: zamknięty, monitorowany, na posesji obiektu
Inne
Regulamin i polityka prywatności

Prosimy o zapoznanie się z zasadami które obowiązują w naszych ośrodkach. Pozwolą one Państwu jak również i nam uniknąć wszelkich nieprzyjemnych sytuacji i pomogą uczynić Państwa
pobyt w Zakopanem
milszym i przyjemniej spędzonym.

§ 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 w dniu przyjazdu a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Godziny te są wiążące dla obu stron ? zarówno naszych Gości jak i dla nas i gwarantują że nie dojdzie do nieprzyjemnych sytuacji związanych z oczekiwaniem na pokój który nie został jeszcze opuszczony przez poprzednich wczasowiczów. Gość, który przyjedzie wcześniej nie może oczekiwać wcześniejszego zakwaterowania niż o godz. 14.00, chyba że istnieje taka możliwość i zostało to uprzednio ustalone z Gospodarzem.

§ 2. Prosimy o przyjazd najpóźniej do godziny 22.00, gdyż nie prowadzimy całodobowej recepcji.

§ 3. W przypadku rezerwacji noclegów wraz z wyżywieniem, jeżeli nie ustalono inaczej, opłata naliczana jest od obiadokolacji w dniu przyjazdu kończąc śniadaniem w dniu wyjazdu.

§ 4. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od godz. 22. 00 do godz. 06.00

§ 5. Każdorazowo prosimy aktualnego Najemcę o sprawdzenie stanu technicznego wynajmowanego pokoju oraz wszelkich urządzeń znajdujących się w najmowanym pomieszczeniu. Wszelkie odkryte wady tuż przed rozpoczęciem użytkowania pokoju należy natychmiast zgłaszać gospodarzowi. Ewentualne szkody niezgłoszone jako istniejące przed rozpoczęciem użytkowania pokoju a także te powstałe na skutek złego użytkowania będą przypisane aktualnemu Najemcy, który zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej w celu pokrycia ewentualnych szkód.

§ 6. Na terenie ośrodka prosimy o zachowanie zgodne z istniejącymi normami etycznymi oraz zasadami koleżeńskiego współżycia. Spożywanie alkoholu w ilościach nie powodujących zagrożenia życia, zdrowia, nie narażających na zniszczenie cudzego mienia oraz nie powodujących zbyt głośnego zachowania.

§ 7. W naszych willach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i wyrobów tytoniowych. Gość palący w pokoju bądź łazience wyraża zgodę na pokrycie kosztów dearomatyzacji w wysokości 1000 złotych.

Możliwe jest palenie w specjalnie wyznaczonych do tego celu miejscach na zewnątrz budynków. Na balkonach można palić jedynie z zachowaniem szczególnej ostrożności tak aby dym tytoniowy nie wracał do pokoju przez niedomknięte drzwi bądź okno. Po wypaleniu papierosa należy odczekać kilka minut na zewnątrz, nim wejdzie się do środka.

§ 8. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa prosimy o nieużywanie w pokojach grzałek i grzejników elektrycznych nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju.

§ 9. Dla zapewnienia komfortu wszystkim naszym Wczasowiczom w naszych willach szczególnie nie zezwalamy na:

zakłócanie spokoju, np. wykonywanie lub odtwarzanie głośnej muzyki bez zgody gospodarzy budynków,
zapraszanie i przyjmowanie gości (osób nie będących klientami willi) w pokojach bez zgody gospodarzy,
zachowanie które zakłócałoby spokojny pobyt innych gości. W takim przypadku Właściciel oraz pracownicy mogą odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
zachowanie powszechnie uznawane za nieprzyzwoite,
chodzenie w butach narciarskich po klatce schodowej oraz wnoszenie sprzętu narciarskiego do pokoi.

§ 10. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji przedmioty te przechowane zostaną przez miesiąc , a następnie zniszczone.

§ 11. Willa Stachoniówka i Stachoniówka 2 nie ponoszą odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych na teren budynków.

§ 12. Każdego Gościa możemy poprosić o okazanie dokumentu tożsamości. Nieokazanie dokumentu tożsamości będzie skutkować odmową świadczenia usług. Nie przysługuje wówczas zwrot zaliczki. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych Gości naszych willi.

§ 13. Bardzo prosimy o zgłoszenie się do recepcji natychmiast po przyjeździe i wprowadzeniu się do wynajmowanego pokoju. Pozostałą należność za cały zarezerwowany termin pobytu prosimy uregulować gotówką lub kartą w dniu przyjazdu.

§ 14. W przypadku wcześniejszego wyjazdu z przyczyn niezawinionych przez nas, kwota za pozostałe niewykorzystane dni pobytu w ramach rezerwacji nie jest zwracana. Podobnie ma się sprawa z zamówionym, a niewykorzystanym posiłkiem.

§ 15. Posiłki wydawane są w następujących godzinach:
- śniadania: 7.30 - 09.30 ( dla Gości wybierających się na dalsze wycieczki istnieje możliwość wcześniejszego przyjścia na śniadanie, wystarczy dzień wcześniej zgłosić taką chęć),
- obiadokolacje: 16.00 - 18.00.
W przypadku rezygnacji z posiłku bądź ewentualnego przewidywanego spóźnienia bardzo prosimy o telefoniczne poinformowanie nas o tym fakcie.

§ 16. Prosimy o zmianę obuwia oraz dbanie o czystość.

§ 17. Nie akceptujemy pobytu z psami.

§ 18. Teren obiektów na zewnątrz i wewnątrz budynków (miejsca ogólnodostępne, korytarze i klatki schodowe) są w trosce o zapewnienie Państwu najwyższego standardu wypoczynku oraz bezpieczeństwa monitorowane całodobowo za pomocą systemu kamer z zapisem wizji.

§ 19. Nieznajomość niniejszego regulaminu nie zwalnia z obowiązku przestrzegania go!

Udogodnienia

Opinie gości

10

Wyjątkowy!
na podstawie 10 opinii Dodaj opinię
 • Lokalizacja:
  (9.6/10)
 • Wyposażenie:
  (10/10)
 • Czystość:
  (10/10)
 • Obsługa:
  (10/10)
 • Jakość a cena:
  (10/10)
 • Mariusz T.
  Pobyt: grudzień 2017
  9.2

  Znakomity!

  Czysto, w cichej okolicy, świetna lokalizacja dla rodzin z samochodem. Jedzenie domowe jak u mojej babci i mamy smaczne i dużo, na mieście już nie będziecie jedli. Gospodarze bardzo mili gościnni i sł ... użący radami gdzie można się wybrać. Pozdrawiamy

  Dodano: 04.01.2018
 • Sandra O.
  Pobyt: wrzesień 2017
  10

  Wyjątkowy!

  Jesteśmy zachwyceni jakością usług! Przesympatyczni Państwo, pokoje czyste, zadbane, żadnych problemów z dostępem do kuchni ( 2 aneksy - lodówka, kuchenka, czajnik, garnki, talerze itd.. wszystko dost ... ępne o każdej porze). W deszczowy dzień można pograć w piłkarzyki/ping-ponga. Polecamy z całego serca!

  Dodano: 22.09.2017
 • Regina M.
  Pobyt: lipiec 2016
  10

  Wyjątkowy!

  Polecam!!! Jest to miejsce do którego chce się wracać. Milo Czysto i Przyjemnie.Jedzenie wyśmienite.Właściciele uprzejmi i przyjaźni. Cisza i spokój do okola. Człowiek tylko czeka do następnego urlopu ... żeby tam wrócić.

  Dodano: 09.08.2016
 • Joanna E.
  10

  Wyjątkowy!

  Miejsce warte polecenia!! Wraca się do Stachoniówki jak do siebie!! Czysto, cicho, przyjemnie! Polecam wszystkim!!

  Dodano: 29.11.2015
 • Andrzej, Asia, Kubuś Gospodarz obiektu
  Dziękujemy serdecznie za miłą opinię. Pozdrawiamy i do zobaczenia!
  Dodano: 29.11.2015
 • Anna
  Pobyt: kwiecień 2015
  10

  Wyjątkowy!

  Rewelacyjne miejsce! Przyjazna atmosfera! Aż miło wracać i widzieć uśmiech Pani Stasi i całej rodzinki!! Dostępna kuchnia w której można przygotowywać własne posiłki, piękne miejsce na grilla,cisza i ... spokój a do tego czyste i wygodne pokoje!! To takie miejsce za którym się już tęskni po wyjechaniu za bramę i cieszy się ogromnie jak się tam wraca kolejny raz!!

  Dodano: 23.11.2015
 • Andrzej, Asia, Kubuś Gospodarz obiektu
  Pięknie dziękujemy za miłe słowa, serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia:)
  Dodano: 23.11.2015
 • Zuzanna M.
  10

  Wyjątkowy!

  Cudowne miejsce na wypoczynek !! Domowa atmosfera cisza i spokój. Chce się wracać :)

  Dodano: 16.11.2015
 • Andrzej, Asia, Kubuś Gospodarz obiektu
  Bardzo dziękujemy za miłe słowa:) i mamy nadzieję, do zobaczenia wkrótce! Pozdrawiamy!
  Dodano: 16.11.2015
 • Brydzia,Ania,Jozef
  Pobyt: sierpień 2015
  10

  Wyjątkowy!

  Nie wyobrazamy sobie wypoczynku w innym miejscu niz w Stachoniowce wylacznie tam sie super wypoczywa u Pani Stasi i Janusza czujemy sie jak u siebie w domu tak milej serdecznej atmosfery Nie znajdzies ... z nigdzie mowie to z pelna szczeroscia domownicy i cały personel z sercem z zaangarzowaniem i ogromna pasja podchodza do wszystkich gosci,nie da sie tego opisac slowami poprostu trzeba tam byc i przekonac sie samemu polecam serdecznie,

  Dodano: 07.11.2015
 • Andrzej, Asia, Kubuś Gospodarz obiektu
  Serdecznie dziękujemy naszym przesympatycznym Wczasowiczom za tak wspaniałą opinię i już nie możemy się doczekać wakacji, kiedy to znowu się zobaczymy:)
  Dodano: 07.11.2015
 • Grzegorz E.
  Pobyt: czerwiec 2015
  10

  Wyjątkowy!

  Do "Stachoniówki" jeździmy od kilku lat. Bywało że gościliśmy tam więcej niż raz w roku. Zawsze przyjeżdżamy do Państwa Stachoniów z przyjemnością i miło jesteśmy witani. Wszyscy domownicy bardzo zaan ... gażowani w to, aby goście czuli się u Nich komfortowo, co daje się odczuwać od momentu przyjazdu aż do ostatniej chwili pobytu. Okolica jest bardzo spokojna, można wyciszyć się od zgiełku codziennego. Obiekt przystosowany dla rodzin z dziećmi, plac zabaw przed domem, nowa salka pięknie wyposażona w przeróżne zabawki, gdzie dzieci na pewno nie będą się nudzić w razie niepogody. Do dyspozycji jest również boisko do siatkówki miejsce na ognisko, bilard i piłkarzyki. W razie deszczu można posiedzieć pod dużą zadaszoną wiatą. Nie sposób nie wspomnieć o kuchni Pani Stasi, można by się długo rozpisywać...ja tylko napiszę że jest smacznie i obficie. Wspomnę tylko że śniadania zjadaliśmy do syta i jeszcze mogliśmy przygotować sobie kanapki na wyjście w góry a do każdego posiłku, gratis uśmiechy Gospodyni i dziewczyn pracujących w kuchni. Jeżeli chodzi o spanie to jest na najwyższym poziomie. Pokoje czyściutkie z łazienkami a w każdym pokoju duży telewizor. My od kiedy trafiliśmy do "Stachoniówki", nie szukamy już innego noclegu kiedy chcemy przyjechać do Zakopanego. Polecamy wszystkim to miejsce. Kiedy tu raz przyjedziecie, to na pewno będziecie już wracać.

  Dodano: 06.11.2015
 • Andrzej, Asia, Kubuś Gospodarz obiektu
  Dziękujemy naszym przesympatycznym Gościom za tak wspaniałą opinię i już oczekujemy na Państwa kolejny przyjazd do nas!
  Dodano: 06.11.2015
 • arek
  Pobyt: sierpień 2015
  10

  Wyjątkowy!

  Witam,szukaliśmy kwatery w górach z atrakcjami dla dzieci,trafiliśmy na Stachoniówke.Byliśmy 3 razy i to nie był ostatni raz,Miejsce spokojne duży plac zabaw dla dzieci i w tym roku otwarta sala zabaw ... ,pokoje czyste a na koniec kuchnia pani Stasi-ale to trzeba spróbować nie da się opisać.Gorąco polecam,pozdrawiam Arek ,Ania i Ola.

  Dodano: 05.11.2015
 • Andrzej, Asia, Kubuś Gospodarz obiektu
  Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię:) Do zobaczenia następnym razem:)
  Dodano: 05.11.2015
 • ddaria74
  Pobyt: czerwiec 2015
  10

  Wyjątkowy!

  witam-polecam tę "kwaterę" dla spokojniejszych turystów i rodzin z dziecmi [ładny plac zabaw i już wkrótce otwarcie dużego pokoju dla dzieci ...i prawie żadnego sklepu w pobliżu...] Jedzenie wyśmieni ... te ---śniadanie 7-9 a obiadokolacja 16-18 . pokoje czyściutkie i przyjemne [ stachoniówka2-np: 11,12,13 i poddasze OK ] jakby "co" to na miejscu taxi. - organizują różne wypady... i ładne widoki wokoło --wszelkie info moge podać na : ddaria74@wp. NA PEWNO JESZCZE TAM WRÓCĘ Z RODZINĄ-POLECAM I POZDRAWIAM

  Dodano: 17.06.2015
 • Andrzej, Asia, Kubuś Gospodarz obiektu
  Dziękujemy serdecznie za tak wspaniałą opinię i zapraszamy do nas ponownie!
  Dodano: 17.06.2015

Lokalizacja

Chłabówka 28, 34-500 Zakopane

W pobliżu

 • Przystanek 500 m
 • Dworzec 5 km
 • Szlak górski 900 m

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Noclegi w podobnych lokalizacjach

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.