Noclegi w Świdnicy

  • Kraszowicka Zagroda

    Świdnica, Kraszowicka 46
  • Partner Serwisu

    Szkolne Schronisko Młodzieżowe

    Lubachów (~9.2 km od Świdnica)

Ostatnio dodane opinie w Świdnicy

J

Justyna

Kraszowicka Zagroda, to przemiłe miejsce, szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi, ale starsze też na pewno znajdą "coś" dla siebie. Gospodarze to ludzie z pasją i szerokimi zainteresowaniami. Dzielą się wszystkim, "czym chata bogata" , swojskim chlebem, własnymi wyrobami, zdrowym jedzeniem i ciekawymi opowieściami przy kolacji. Polecamy całym sercem!

5
5
5
5
5
termin pobytu: lipiec 2017
G

Grzegorz

Bardzo fajne i ciekawe miejsce, Pełni Pasji Gospodarze! Mają szerokie spojrzenie na wiele dyscyplin (etnografia, bractwa rycerskie, tradycyjna kuchnia polska , lokalne wypieki chleba i wyròb tradycyjnych lokalnych trunkòw- np. cydr, garncarstwo, wyroby kulturalne, eksploracja , fotografia, wydruki cyfrowe, zwierzęta domowe i inne). Okolica sporo ciekawych miejsc i obiektòw do zwiedzenia. W zagrodzie preferuje się tylko zdrową i lokalną żywność oraz trunki. Sama zagroda to raj dla dzieci. Jedyny minus-byliśmy za kròtko.... :-)))

4
5
4
5
5
termin pobytu: lipiec 2017
M

Mirek

Właśnie wróciłem z zagrody byliśmy tam całą rodziną.Wspaniali właściciele każdemu z serca przychylni jadło podają praktycznie własna produkcja jest ono przepyszne napoje też produkują sami.Jeżeli ktoś będzie w pobliżu zarezerwujcie sobie nocleg a przekonacie się sami jak warto bywać w tej Kraszowickiej Zagrodzie. Pozdrawiam serdecznie Małgosie i Andrzeja oraz fajnych rezolutnych chłopców.Powiem krótko Tak Trzymać!!!!

4
4
4
5
5
termin pobytu: maj 2017
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij