Legnica - noclegi

 • Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Elastyczna rezerwacja

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie

  Pogoda w Legnicy

  Prognoza pogody na dziś (21-04-21)

  14 °C
  Temperatura odczuwalna
  13 °C
  Temperatura minimalna
  6 °C
  Temperatura maksymalna
  15 °C
  Wiatr
  6 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1012 hPa
  Wilgotność
  52%

  O Legnicy

  Legnica, jak każde miasto, posiada własną, specyficzną i wyjątkową historię. Jej ślady odnajdujemy w układzie urbanistycznym, zabytkowych obiektach, w niepowtarzalnym klimacie parku miejskiego czy malowniczej dzielnicy Tarninów. By jeszcze bardziej zachęcić do zwiedzania przybyłych gości Legnica przygotowała kilka szlaków tematycznych, które sprawią, że monotonne, tradycyjne poznawanie miasta, wreszcie wprowadzi nas w inny wymiar.

  Dzięki Via Regia poznamy dawny trakt kupiecki prowadzący od Hiszpanii po Ukrainę lub rozpoczniemy swoją pielgrzymkę do Santiago de Compostela na szlaku św. Jakuba. By poczuć się jak w średniowieczu pomoże nam z pewnością Europejski Szlak Cystersów pełen zabytkowych obiektów i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Natomiast miłośnicy pieszych wędrówek i kolarstwa będą zachwyceni 112 km szlakiem polskiej miedzi ciągnącym przechodzący przez m. in. kopalnię złota w Złotoryi, czy też rezerwat przyrody „Uroczysko Dobiszów”.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.