Noclegi w Podgórzynie

  • Domki Ostoja Karkonoska

    Podgórzyn

    Zapraszam państwa do pięknego i malowniczego miejsca jakim jest Podgórzyn.Miejsce to jest położone między Uzdrowiskiem Cieplice,Karpaczem a Szklarską

Noclegi  w Podgórzynie - <p>Podgórzyn to klimatyczna wieś w Polsce w województwie dolnośląskim. Leży w dolinie rzeki Podgórne...

O Podgórzynie

Podgórzyn to klimatyczna wieś w Polsce w województwie dolnośląskim. Leży w dolinie rzeki Podgórnej, a na północ od miejscowości znajdują się Stawy Podgórzyńskie. Co jest tak wyjątkowego w tym miejscu? Przede wszystkim, Podgórzyn leży na wysokości ok. 400 m nad poziomem morza, przez co widoki są naprawdę piękne, częściowo w obrębie Pogórza Karkonoskiego, a częściowo na terenie Kotliny Jeleniogórskiej. Krajobraz jest naprawdę bajeczny!

Podgórzyn leży w okolicy Zniornika Sosnówka i Stawów Podgórzyńskich. Jest to jeden z najcenniejszych zespołów przyrodniczych, między innymi ze względu na bogactwo gatunków świata wodnego. Dla osób lubiących odrobinę historii - w miejscowości znajduje się kościół parafialny pw. Świętej Trójcy, cmentarz przy kościele oraz kościół ewangelicki pw. Matki Boskiej Częstochowskiej.

Dla kogo ta miejscowość jest idealna na odpoczynek? Zdecydowanie dla osób, które kochają bliskość natury, piękne widoki, spokój i chcą być blisko gór. Z Podgórzyna jest naprawdę blisko do Karkonoskiego Parku Narodowego oraz na Śnieżkę.

Ostatnio dodane opinie w Podgórzynie

A

Adam T.

10
Wyjątkowy

Hotel położony w pieknym miejscu. Idealne miejsce na piesze wycieczki po okolicy, zwłaszcza na zamek Chojnik. Prawdziwa rodzinna atmosfera. Właściciele otwarci na sugesti e i zawsze pogodni. W hotelu dużo atrakcji dla dorosłych i dla dzieci gdyby pogoda zawidła. No i najważniejsze dla wielu gości, można przyjechać z psem. Dla smakoszy, kuchnia naprawdę dobra i różnorodna.

Termin pobytu: wrzesień 2013
Lokalizacja: 10/10 Wyposażenie: 10/10 Czystość: 10/10 Obsługa: 10/10 Jakość a cena: 10/10
m

marek

10
Wyjątkowy

Polecam to miejsce na wyjazd rodzinny. Spokój i piękna okolica. Stok przy hotelu, wyciąg działa też nocą, dzieci mają bawialnię i piłkarzyki, a dorośli bilard, darta i sa unę. Do tego bardzo uprzejmi właściciele.

Termin pobytu: luty 2009
Lokalizacja: 10/10 Wyposażenie: 10/10 Czystość: 10/10 Obsługa: 10/10 Jakość a cena: 10/10