BAZA EKSPERTÓW

Zyskaj dostęp do specjalistów z różnych dziedzin najmu krótkoterminowego.
Rozwiąż problemy i zwiększ efektywność swojej działalności.

Pomagamy i doradzamy

Skorzystaj z wiedzy specjalistów w zakresie najmu krótkoterminowego.

Grzegorz Grabowski

Ekspert podatkowy

Wieloletni praktyk najmu, rozliczeń z najemcami i rozliczania podatku od najmu oraz innych działalności w branży nieruchomości: podnajmu, usług zakwaterowania oraz handlu mieszkaniami. Prowadzi biuro rachunkowe wyspecjalizowane w obsłudze klientów działających na rynku nieruchomości. Autor książki “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“ oraz bloga wynajmistrz.pl

Klaudia Leszczyńska

Home staging, wystrój wnętrz

Specjalizuje się w home stagingu, strategiach cenowych oraz nowatorskich metodach sprzedażowych w biznesie wynajmowym. Twórczyni projektu "Kreatorki Wynajmu". Od kilku lat prowadzi z mężem firmę „Krakowskie Pokoje” zajmującą się wynajmem mieszkań i pokojów. Tworzy mieszkania, o których najemcy marzą, a właścicielom pokazuje jak zarabiać na wynajmie.

Tomasz Burcon

Fotografia nieruchomości

Fotograf z 27 letnim doświadczeniem, szkolony przez fotografów National Geographic ma za sobą publikacje w NG Traveler, Newsweek oraz książce Magdy Gessler. W 2012 roku stworzył markę Possession zajmującą się zarządzaniemkrótko i długo nieruchomościami. Wykładowca zarządzania nieruchomościami i fotografii w ASBIRO i Stowarzyszeniu Mieszkanicznik. Wykładowca, szkoleniowiec i członek Stowarzyszeniu Mieszkanicznik.

Beata Pawłusiewicz

Maksymalizacja zysku z najmu

Manager zarządzający mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy. Uczy jak rozpocząć i z sukcesem prowadzić firmę w branży zarządzania najmem krótkoterminowym. Jej klientami są turyści i biznesmeni z całego świata oraz inwestorzy, którzy posiadają mieszkanie w Krakowie chcący czerpać nadzwyczajne zyski z wynajmu.

Natalia Cieślińska

Automatyzacja wynajmu

Inwestorka w nieruchomości, prowadzi Aparthotel w Łodzi - Drukarnia Apartments. Uczy biznesu najmu krótkoterminowego prowadząc warsztaty i szkolenia. Podpowiada jak w pełni zautomatyzować biznes najmu, nie angażując w niego więcej niż 1-2 godziny dziennie.

Mateusz Goliat

Marketing obiektów noclegowych

Doradza obiektom noclegowym oraz podmiotom działającym na rynku wynajmu krótkoterminowego w zakresie marketingu oraz poprawy skuteczności oferty. Chętnie dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem w tym zakresie. Od 2006 roku zajmuje się marketingiem internetowym, specjalizując się w zagadnieniach SEO, PPC, remarketingu oraz analityce internetowej.​