Olbrzymie Apartamenty w samym centrum Starego Miasta w Krakowie

Św. Marka 33, 31-024 Kraków
Obiekt na wyłączność
Prywatna łazienka
Bezpłatna zmiana terminu
Stworzony dla rodzin z dziećmi

O obiekcie

Witam serdecznie,

Chciałbym zaprosić Państwa jednego z moich czterech apartamentów, położonych w ścisłym centrum starego Krakowa, przy cichej i spokojnej ulicy Świętego Marka, w bliskim sąsiedztwie Teatru im. Słowackiego, zaledwie kilka minut pieszo od Rynku Głównego, Sukiennic, Kościoła Mariackiego, Bramy Floriańskiej i Barbakanu.

Apartamenty znajdują się w zabytkowej kamienicy, wyposażonej w windę, podjazd dla wózków dla dzieci oraz wózków inwalidzkich.Obiekt jest oddalony o 500 metrów od dworca kolejowego Kraków-Główny i centrum handlowego Galeria Krakowska, a odległość od lotniska Kraków-Balice wynosi 12 km. Dzięki dogodnym połączeniom tramwajowym można z łatwością dotrzeć do różnych atrakcji Krakowa, takich jak Wawel czy żydowska dzielnica Kazimierz.

Apartamenty są wyremontowane oraz nowocześnie urządzonę, każdy składa się z sypialni (opcja dwa łóżka pojedyncze lub duże łóżko podwójne), salonu (rozkładany narożnik z funkcją wygodnego spania dla dwóch osób), łazienki z prysznicem lub wanna oraz kuchni z jadalnią.

Kuchnie wyposażone są w kuchenki indukcyjne, kuchenki mikrofalowe, czajniki elektryczne, ekspresy do kawy, lodówki oraz niezbędne naczynia i sztućce.

Dla Państwa wygody zapewniamy ręczniki, pościel, suszarkę do włosów, a także kosmetyki.

Wszystkie apartamenty są regularnie ozonowane w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i higieny.


Wszystkich zainteresowanych zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Pozdrawiam,
I do zobaczenia w Krakowie ;)
Dariusz

Przydatne informacje

Zameldowanie Po 15:00
Wymeldowanie Przed 12:00
Zwierzęta
Zwierzęta są akceptowane
Palenie
Palenie jest dozwolone
Akceptowane formy płatności
Karty płatnicze, gotówka, przelew
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 30% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza. Pozostałą kwotę zapłacisz po przyjeździe do obiektu.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji przed wpłatą zadatku. Po wpłacie zadatku opłata rezygnacyjna wynosi 30% kosztu pobytu.

Udogodnienia

Opinie gości

5.8

na podstawie 2 opinii Dodaj opinię
  • Lokalizacja:
    (9/10)
  • Wyposażenie:
    (5/10)
  • Czystość:
    (5/10)
  • Obsługa:
    (5/10)
  • Jakość a cena:
    (5/10)
Stworzony dla rodzin z dziećmi
Zwierzęta mile widziane
  • Na k.
    Pobyt: lipiec 2021
    8

    Bardzo dobry!

    Wszystko ok, warunki zgodne z opisem

    Dodano: 01.06.2022
  • Artur c.
    Pobyt: sierpień 2021
    3.6

    Z minusów otrzymanego apartamentu: mieszkanie niedokładnie posprzątane - śmiecie w komodzie (m.in. stara maseczka) i pod łóżkami, brudna lodówka i piecyk. Fatalna łazienka z obleśną zasłonką i wanną, ... niewygodne (zbyt miękkie) łóżka w sypialni, obecny netflix ale często nie działa, gdyż podpięte do konta jest za dużo mieszkań o czym informuje komunikat na ekranie, zawieszające się wi-fi, braki w żarówkach, szafy na korytarzu kiepskiej jakości i dość zużyte, w kuchni balkonik z widokiem na śmietnik. W ogóle mieszkanie wymaga odświeżenia

    Stworzony dla rodzin z dziećmi
    Zwierzęta mile widziane
    Dodano: 20.08.2021

Lokalizacja

Św. Marka 33, 31-024 Kraków

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Noclegi w podobnych lokalizacjach

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.