Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Skawina - noclegi

Mamy dobrą i złą wiadomość
Niestety nie mamy noclegów w tej lokalizacji. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!
 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  17 °C
  Temperatura odczuwalna
  14 °C
  Temperatura minimalna
  7 °C
  Temperatura maksymalna
  19 °C
  Wiatr
  2 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1025 hPa
  Wilgotność
  38%

  O Skawinie

  Skawina to piękne miasto znajdujące się kilkanaście kilometrów od Krakowa, przez które przepływa rzeka Skawinka. Historia tego miasta sięga aż do roku 5000 p.n.e. To idealne miejsce na wypoczynek dla osób, które lubią zwiedzać nieoczywiste miejsca. W Skawinie nie znajdziemy tłumów turystów - nie jest to aż tak popularny kierunek jak pobliski Kraków. Dlaczego warto tutaj przyjechać? Na pewno ze względu na klimat miasta - można tutaj odetchnąć od codzienności i chaosu. Czas płynie tutaj wolno i leniwie, mieszkańcy prowadzą spokojne życie, natomiast odwiedzający mogą się tutaj naprawdę zrelaksować. 

  W centrum miasta znajduje się zielony Park Miejski im. marszałka Józefa Piłsudskiego. To zielone miejsce na mapie zawdzięcza niepowtarzalny klimat nie tylko pobliscej rzece, ale również znajdującemu się w parku Starorzecza Skawinki. Czy jest coś bardziej relaksującego niż pobyt wśród zieleni nad wodą? Warto wspomnieć, że to miejsce jest piękne o każdej porze roku. W parku miejskim znajduje się równie pomnik Kazimierza III Wielkiego. Było to ulubione miejsce króla na polowanie. 

  Czy znajdzie się tutaj coś dla miłośników zwiedzania? Oczywiście, że tak! Piękne budynki, ratusz w centrum miasta, Synagoga Chewra Thilim czy Muzeum Regionalne zachęcają do poznania historii tego miejsca oraz podziwiania jego skarbów. O magii tego miejsca trzeba przekonać się na własnej skórze!

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.